Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 121 800
($2 900/м²)
Площа загальна:
Пропонується в продаж комерційне приміщення. Приміщення знаходиться на другому поверху. Загальна площа 42 м2 Знаходиться за 100 метрів від станція...
$ 265 000
($2 743/м²)
Продаж офісу, БЦ CRYSTAL, 96.64 м2, вул. Малоземельна, Дарницький р-н. Продажа офиса, БЦ CRYSTAL, 96.64 м2, ул. Малоземельная, Дарницкий р-н...
$ 129 000
($721/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Продам пентхаус, ЖК Патріотика, Вижниця, Бориса Гмирі 22, моноліт, цегла, будинок Комфорт класу, 25-26/26, 179м2, 2 рівня, є техповерх, видова...
$ 275 000
($2 750/м²)
? ТОП-ціна! 3-кімнатна квартира 100 м² у ЖК «Славутич» | Генератор | Вид на Дніпро | 2 хв до метро...
$ 86 000
($1 515/м²)
Продається простора, світла, видова 1 кімнатна квартира з сучасним ремонтом, в якому ніхто не проживав. Замінені всі коммунікації, проводка, опалювальні...
$ 270 000
($2 700/м²)
Вишукана, видова квартира на Дніпро в ЖК Зарічний – для тих, хто обирає стиль і комфорт! Пропонується на продаж елегантна...
($1 870/м²)
? Продаж 1-кімнатної квартири | вул. Драгоманова, 6/1 | 46 м² | Пропонується простора 1-кімнатна квартира у Дарницькому районі Києва...
$ 20 160
($14/м²)
Житловий масив Дарницького району 500 м від Дніпровської набережної Відстань до станцій метрополітену «Осокорки» - 1,9 км, «Позняки» - 2,5...
$ 40 000
($1 213/м²)
Харківське шосе, 21/3 Пропонується на продаж затишна 1-кімнатна квартира на 7-му поверсі. Площа квартири: • загальна — 33,2 м² •...
$ 110 000
($1 100/м²)
Продаж великої 3-кімнатної квартири за адресою: вул. Олександра Кошиця,7-А, метро Позняки Квартира розташована на 12 поверсі 16 поверхового будинку. Загальна...
$ 130 000
($2 675/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом ЖК «Славутич 2.0», вул. Зарічна, 6 метро Славутич — 3 хвилини пішки Пропонується стильна...
($1 147/м²)
Терміново! Простора, світла квартира з ремонтом, Італійськими меблями та побутовою технікою: холодильник, морозильна камера, посудомийна машина, стіралка, бойлер, кондиціонер, все...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom