Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 250 000
($1 367/м²)
Площа загальна:
Без%. Продажа. Помещение. Кухня. Цех. Подвал. 183м2. ул. А. Ахматовой. БЕЗ%. Продажа. Подвальное помещение под кухню, пищевое производство. ул. А...
$ 39 000
($528/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Квартира біля метро та парку — комфорт і природа поруч! Продається 2-кімнатна квартира у ЖК «Чарівне місто» на вулиці Бориспільській...
$ 60 940
($1 314/м²)
1-кімнатна квартира 46 м² — ЖК Brother, вул. Ревуцького, 1, Київ Дарницький район | Поруч озеро Сонячне | Забудовник —...
$ 98 500
($1 095/м²)
Ексклюзивна 2-рівнева квартира в ЖК «Грейт» — сучасний стиль життя на першій лінії Дніпра! ✨ Пропонується до продажу простора дворівнева...
$ 105 000
($2 500/м²)
Причальна, 10, ЖК"Great", 13 будинок, комплекс комфорт-класу, розташований на Дніпровській набережній, уздовж берега Дніпра, підземний паркінг та власна інфраструктура, поруч...
$ 74 000
($1 645/м²)
Продаж однокімнатної квартири в ЖК Грейт Great 13 будинок Причальна 10 12 поверх Площа 45 м² Планування 1R2 Локація: ЖК...
$ 140 000
($1 708/м²)
Продаж комфортної 3-кімнатної квартири 82 кв.м. кухня 15 кв.м. на 11 поверхового будинку комфорт. Проект будинку "теплий дім " Зелений...
$ 90 000
($1 542/м²)
Продаж квартири комната +кухня вітальня 58.37 кв.м. на 9/25 поверхового будинку з шикарним панорамним видом на Дніпро. будинок ЖК Зарічний...
$ 145 000
($1 756/м²)
Продаж Панорамної Квартири ! Квартира після ремонту ніхто не жив, вільна. Дуже тепла та видова. Кондиціонер, підігрів підлоги, ванна, душова...
$ 26 000
($839/м²)
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Вудсторія , Дарниццького р-ну по вулиці Вінграновського .Квартира розташована на 15 поверсі , монолітно...
$ 115 000
($1 237/м²)
Продаж 3х кімнатної квартири на Осокорках, вул Урлівська, 34, Серія КТУ; стіни: керамзито-бетон; перекриття: залізобетон; поверховість: 25; кількість виходів: 3;...
$ 53 000
($1 147/м²)
Продажа від власника. ЖК Патріотика, будинок №27 "Збараж" Продається 1-кімнатна квартира, площею 46,23 кв.м., 3 поверх, 26-поверхового будинку. Планування 1В...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom