Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 184 900
($1 681/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж видової квартири після забудовника, хороший середній поверх, раціональне планування: кухня вітальня + 3 спальні, одна з яких з окремим...
$ 2 000 000
($500/м²)
Продаж окремо стоячої будівлі на вул. Зрошувальна 5 Поряд знаходиться підприємство "ІНДАР" Будівля площею 4000 м2 має 5 поверхів (один...
$ 495 000
($2 063/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Продаж будинку, Осокорки, Дарницький. Продажа дома, Осокорки, Дарницкий. До продажу пропонується двоповерховий будинок площею 240 кв. м біля Osokor Residence...
$ 60 000
($1 396/м²)
Драгоманова 14, 43/17/13, 10/16-ет Продається дуже тепла затишна у хорошому житловому стані з ергономічним плануванням квартира. Квартира з двома житловими...
$ 160 000
($1 345/м²)
Предлагается на продажу помещение 119м2, в БЦ Колизей, ул. Ларисы Руденко, 6а, рядом метро Позняки. Открытая планировка, есть свой санузел...
$ 84 000
($1 049/м²)
Продається простора та світла 2 -кімнатна квартира з власною коморою на поверсі. Адреса: Харківське шосе 152, Дарницький район, Харківський масив...
$ 101 000
($2 296/м²)
Прибуткова інвестиційна нерухомість – 2 окремі смарт-апартаменти, кожен з яких є повноцінною одиницею для комфортного проживання: Кожен смарт має свій...
$ 199 000
($1 296/м²)
Продається нежитлове приміщення в Дарницькому районі, вул. А. Ахматової, 13. Загальна площа: 153,60 кв.м. Вартість: 199 000 $ Приміщення має...
$ 120 000
($678/м²)
г.Киев, Дарницкий район, ул.Анні Ахматовой 13,кирпичная постройка 2007 года,продажа нежилого фонда 177 кв.м. с отдельнім входом,цокольній єтаж 28 єт.дома,торговій зал...
($1 502/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Лебединий Дарницький район вул. Ревуцького,40-Г. Без комісії для покупця. Найкраща цінова пропозиція у цьому ЖК...
$ 787 000
($1 801/м²)
Продаж і Оренда комерційного приміщення без ремонту за адресою: вулиця Чернігівська, 8-Г, ЖК "Terracotta". Загальна площа - 436,8 кв.м. Вентиляція...
$ 103 000
($1 338/м²)
2к квартира, Ахматовой 32/18, Дарницкий район, метро Позняки, Осокорки 15 мин пешком, монолит, 2012 г.п, видовая. Квартира общей площадью 77м2...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom