Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 130 000
($1 193/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продається фасадна ділянка 18( 9+9 )на Осокорках 1й шлюз, навпроти клубного комплексу Sky River 2. До Дніпра 100 м., до...
$ 110 000
($847/м²)
Продаж Дуплексів в містечку Great Osocor Apartments (GOA) закритого типу, з великою зоною спільного користування. Містечко з цілодобовою охороною та...
$ 215 000
($1 494/м²)
-Нежитлове приміщення в 5-ти хвилинах від метро Осокорки; - Загальна площа 144кв.м ; - Два входи в приміщення: перший поверх...
$ 490 000
($980/м²)
Продаю дом 2017 года) на Осокорках. СТ "Орхидея 3"(закрытая территория). До метро Славутич 15 минут. Первая линия от озера. Дом...
$ 1 500
($6/м²)
Вашій увазі пропонується чудове приміщення в ЖК Terracotta, яке ідеально підійде під дитячий садок або офіс - 2 будинок. Площа...
$ 140 000
($1 220/м²)
Поверх/Поверховість:
Терміновий продаж 4 кімнатної чудової квартири для великої родини. Позняки,вул.О. Пчілки серія будинку АППС люкс,поверх 16/22. Будинок 2010 року. Під'їзд...
$ 148 000
($1 526/м²)
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Спец. проект. Є балкон. Будинок...
$ 320 000
($1 033/м²)
Продається комерційне приміщення 310 м² — орендатор вже є! Пропонуємо до продажу прибуткове комерційне приміщення загальною площею 310 м², розташоване...
$ 179 000
($701/м²)
Пропонується просторий офіс загальною площею 255.4м² ( половина поверху) у сучасному будинку 2006 року побудови за адресою вул. Здолбунівська, 9Б...
$ 158 600
($2 600/м²)
Без комісії! 2-кімнатна квартира по просп. Бажана 1-А в ЖК "Зарічний" біля річки Дніпро. Низький поверх, 2й/25 поверхового монолітно-каркасного будинку...
$ 785 000
($1 963/м²)
Продаж приміщення Фасад пр-т Бажана вул.Чавдар 1 метро Осокорки Площа 400 кв.м Є орендар 60 кВт...
$ 150 000
($1 705/м²)
Продаж нежитлового приміщення. Київ. Лівій берег. Під бізнес. ЖК Seven Загальна площа: 88 м2 2 балкони 11 м2. Зроблено ремонт...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom