Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 130 000
($289/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продаж будинку з Київською пропискою, Оболонського району. Найближче метро Героїв Дніпра. В садовому товаристві "Оболонь " Загальна площа 450м2, ділянка...
$ 447 390
($1 760/м²)
Пропонується комерційне приміщення вільного призначення в ЖК Obolon Plaza площею 254,2 м2, розташоване за адресою проспект Оболонський, 6а, вихід зі...
$ 4 995 000
($822/м²)
Від представника власника (без комісійних). Продається нова (2024 рік) 7-поверхова будівля. Загальна площа 6084 м2. Площа земельної ділянки (право власності)...
$ 1 191 300
($1 100/м²)
Продаж нежитлового приміщення | Оболонь | фасад | парк «Наталка» Пропонується до продажу фасадний комерційний об’єкт у одному з найжвавіших...
$ 836 670
($3 200/м²)
Продаж фасадного приміщення в ЖК BOSTON Creative House ідеальний варіант під ресторан, шоурум та будь-яку іншу діяльність. Спільний проєкт забудовника...
$ 750 000
($1 713/м²)
✅ ? ➡️ Будинок розташований в мальовничому місці на березі Дніпра в елітному кооперативі «Чорнобилець», Оболонський р-н, м. Київ. Кооператив...
$ 4 057 000
($555/м²)
Київ, Героїв полку "Азов" (Малиновського Марш), нежитлове приміщення, 4 поверхи. Пропонується до продажу будівля торгівельно-розважального центру, загальною площею 7317 кв.м...
$ 2 055 900
($3 203/м²)
Продаж кутового фасадного приміщення в ЖК BOSTON Creative House Ідеальний варіант під ресторан, автосалон, шоурум та будь-яку іншу діяльність Спільний...
$ 315 000
($3 248/м²)
Продаж фасадного комерційного приміщення на Оболоні. Готовий орендний бізнес + фасад + обладнання. Локація: Оболонь - один з найпопулярніших та...
$ 410 000
($2 040/м²)
Пропонується приміщення на Оболонській набережній для комерційного використання: офіс, ресторан, бар, клініка, салон краси, банк. Прохідне місце - 201,1 м2...
$ 440 000
($3 143/м²)
Будинок з ремонтом у котеджному містечку “Чорнобилець”, Оболонь Пропонується до продажу сучасний будинок з повноцінним ремонтом і меблями у закритому...
$ 290 000
($1 240/м²)
Продається будинок в котеджному містечку "Чорнобилець-Оболонь". Будинок будувався для себе з дуже якісних матеріалів. 1. Ділянка 8 соток 2. Матеріал...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom