Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 210 000
($4 118/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
«Ярославів Град» новий житловий квартал, з продуманою ергономікою і комплексним підходом для людей, що віддають перевагу комфортному, стильному і динамічному...
$ 370 000
($1 351/м²)
Пропонується на продаж два приміщення: на цокольному поверсі 132м2 та на першому поверсі 142м2. Загальна площа 274м2. Хороший ремонт. Приміщення...
$ 334 000
($2 533/м²)
Продам шикарну видову 4к квартиру в ЖК Файна Таун на останньому поверсі з видом на променаду та штучний водойм В...
$ 130 000
($1 369/м²)
Продається 3-кімнатна квартира під ремонт ? м. Київ, вул. Тургенівська, 67 | 95 м² Опис: Пропонується простора квартира з потенціалом...
$ 205 000
($2 563/м²)
Продаж квартири площею 80 м2 у сучасному ЖК Victory V Квартира розташована на 15 поверсі. Планування: простора кухня-гостинна, спальня кімната...
$ 190 000
($1 440/м²)
На продаж пропонується простора та затишна трикімнатна квартира за адресою: вул. Чорновола, 20. Загальна площа оселі становить 132 м², площа...
$ 170 000
($1 889/м²)
Квартира розташована в сталінському будинку, збудованому в 1940 році та капітально відремонтованому у 1979 році. Будинок має 6 поверхів, залізобетонні...
$ 85 000
($1 697/м²)
Квартира в царском доме в нескольких кварталах от ст. метро Контрактовая площадь. Двушка без ремонта 50.1 м.кв. высота потолков 3.27...
$ 79 900
($2 283/м²)
КЛЮЧІ Пропонується до продажу 1 кімнатна квартира в престижному комплексі Файна Таун, надійного забудовника КАН Девелопмент. Квартира з будівельним оздобленням...
$ 302 310
($4 142/м²)
ЖК «Garden City Residence» вул. Золотоустівська, 30. Будинок 2015р. із власною відкритою терасою на даху, ландшафтний дизайн прибудинкової території. Планування...
$ 600 000
($3 530/м²)
Без комісії для покупця Пропонується ексклюзивна квартира у самому серці Києва Кут Прорізної та Чикаленко(Пушкінська) Прорізна,7 Монументальна сталінка з фасадним...
$ 623 900
($2 600/м²)
Продаж розкішної, автентичної квартири в історичному центрі, клубний будинок Да Вінчі. Тихий, закритий двір, під'їзди з ремонтом, воєнізована охорона, підземний...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom