Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 6 000 000
($1 500/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пряма пропозиція! Продаж будівлі у центрі Київа. 4000м2 Паркомісця 10-15 авт. Історичний і культурний центр Площа ділянки: 15 соток; •...
$ 105 000
($861/м²)
Пропозиція: Тип: нежитлове приміщення розташоване в багатоквартирному будинку Площа: 122м². Адреса: м. Київ, вул. Олександра Кониського 52-58 (кол. Тургенівська). Вартість:...
$ 90 000
($1 179/м²)
Простора квартира у бізнес-клас комплексі! Житло для тих, хто цінує комфорт і престиж! Пропонується сучасна 2-кімнатна оселя за адресою вулиця...
$ 100 000
($1 613/м²)
⭐Можливий торг! Продаж 3-кімнатної квартири з якісним ремонтом в цегляному будинку біля МЕТРО Берестейська, окремі спальні і велика вітальня, одна...
($2 128/м²)
Без комісії для покупця! 0% Пропонується в продажу 2-на квартира по вул.Вільгельма Котарбинського,8 ст.метро Лук"янівська! В квартирі зроблений якісний ремонт...
$ 3 800 000
($884/м²)
Готовий орендний бізнес! БЦ 4300 м² з дохідністю 99%. Дорогожичі.) Пропонується до продажу готовий орендний бізнес — сучасний семиповерховий бізнес-центр...
$ 590 000
($3 334/м²)
Івана Франка 11 - клубний будинок 2016 року побудови, розташований в історичному сердці Києва поруч з Золотими Воротами. Пропозиція без...
$ 140 000
($1 628/м²)
Шевченківський район, проспект Берестейський 5-В (колишній проспект Перемоги), ЖК Вікторі. Метро Університет, Політехнічний Університет на Вокзальна до 15хв пішки. Документам...
$ 250 000
($1 073/м²)
Продається комерційне приміщення з ремонтом площею 233 м² за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 26. Також є можливість здачі в...
$ 304 000
($2 172/м²)
БЕЗ КОМИССИИ! Представитель собственника! Видеоролик! 5/8-эт. кирпичного клубного дома, расположенного во второй линии тихой улицы с одностронним движением напротив Ботанического...
$ 198 000
($2 912/м²)
Продаж апартаментів в монументальній "сталінці" в центрі Києва, поряд з Золотими Воротами. Квартира мебльована та укомплектована необхідною побутовою технікою. Чистий...
$ 160 000
($1 067/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Продаж гарного, повністю автономного будинку , площею 150 кв.м в центральному районі Києва. Шикарна ділянка площею 3,5 сотки з газоном...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom