Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 1 052 000
($2 000/м²)
Площа загальна:
Продається окрема будівля з офісним ремонтом за адресою вул. Златоустівська, 2-4. Площа 526,1 м², земельна ділянка 3 сотки. Будівля має...
$ 785 000
($4 244/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Продажа квартиры, ЖК Liberty Estate, Лукьяновский, Шевченковский Продаж квартири, ЖК Liberty Estate, Лук'янівський, Шевченківський В продаж пропонується 4-х кімнатна квартира...
$ 379 000
($2 985/м²)
Квартира в клубному будинку преміум рівня Діамант Ремонт в класичному стилі. Дві спальні, кухня-гостьова, гардеробна, просторий санвузел, підлога з підігрівом...
$ 260 000
($2 889/м²)
ЖК Podil Plaza & Residence Шевченківський район Київ Гарна пропозиція в сучасному ЖК бізнес-класу "Podil Plaza & Residence", 2020р. вулиця...
$ 450 000
($3 729/м²)
Продаж квартири за адресою вул. Хрещатик, 4 Квартира площею 120 м2 розташована на 4 поверсі. Має зручне та функціональне планування...
$ 415 000
($2 442/м²)
!! Покупець комісію НЕ ПЛАТИТЬ!! - Продам 4к.квартиру в клубному будинку преміум-класу Арт Холл з презентабельною вхідною групою, лаундж зоною...
$ 300 000
Продаж нежитлового приміщення 150м2 на 1-му поверсі з окремою вхідною групою. Адреса: вул. Олександра Кониського 28а-30а. Шевченківський район. 1-й поверх...
$ 1 249 500
($4 544/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ Пропонуємо на продаж унікальну та розкішну квартиру-пентхаус з власною терасою -80 м2 з видом на історичний центр міста...
$ 120 000
($2 449/м²)
ЖК "LA MANCHE" вул. Щекавицька,46 клубний будинок преміум класу, розташований в історичному центрі Києва на Подолі в процесі будівництва. Пропонується...
$ 74 700
($1 000/м²)
Вас вітає Корпорація Нерухомості РІЕЛ, яка працює з 2003 року. У продажу комерційне приміщення площею 74.7 м2 у ЖК "Львівський...
$ 250 000
($1 924/м²)
Без комісії для Покупця продається 4 кім видова квартира, ЖК бізнес-класу "Срібна Вежа", Шевченківський район, вул. Білоруська 36-а. Загальна площа...
$ 1 400 000
($2 334/м²)
ВОЗМОЖЕН ОБМЕН НА ЗАГОРОДНЫЙ ДОМ. АРЕНДА ОБСУЖДАЕТСЯ, ВОЗМОЖНЫ ЛОЯЛЬНЫЕ УСЛОВИЯ АРЕНДЫ. Детали внизу описания. Объект расположен в густонаселённом жилом массиве...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom