Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 500 000
($736/м²)
Площа загальна:
Продамо або здамо в оренду 2 окремі будівлі на територііі Куренівського парку , 160 кв м; 519,6 кв м. Вул...
$ 95 000
($1 178/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Адреса місця знаходження квартири: м.Київ, пр-т Перемоги, 2 (центр). 3-кімн.квартира, 5/8 поверх.будинку. 80,7/56,1/8,9 кв.м. Тераса. Квартира переобладнана під офіс. Внутрішні...
$ 700 000
($2 084/м²)
Продається фасадне торгово-комерційне приміщення в центрі міста Адреса: вул. Павлівська вулиця, 18 Пропонується до продажу комерційне приміщення з фасадним розташуванням...
$ 381 960
($3 001/м²)
Інвестиційна пропозиція: комерційне приміщення в OLEGIV Boutique Residence | Історичний центр Києва Локація: м. Київ, вул. Олегівська Шевченківський район —...
$ 438 000
($1 248/м²)
Приміщення з фасадним окремим входом, загальною площею 351.4 кв. м, розташоване на трьох рівнях: перший та другий поверхи, а також...
$ 235 000
($2 282/м²)
Пропонується в продаж чудова 3 кімнатна квартира з вдалим плануванням в унікальному комплексі ФАЙНА ТАУН. Квартира видова, 7 поверх 16...
$ 330 000
($4 343/м²)
Дизайнерська квартира в самому центрі столиці біля Золотих Воріт — вулиця Лисенка, 1 Фасадний дореволюційний будинок у самому серці старого...
$ 15 600
($22/м²)
Пропонується просторий офіс в самому центрі міста Київ. Вул. Володимирська Офіс площею 740 м2 на 5 поверсі 18-20 кабінетів 4...
$ 340 000
($2 957/м²)
В продажу фасадне приміщення в ЖК Зелений Острів Адреса: вул. Ігоря Сікорського 1 Загальна площа: 115 м2 Переваги приміщення: ...
$ 820 000
($4 607/м²)
#8975 Є орендар, який сплачує 7000$ щомісяця Продаж офісного приміщення в центрі Києва, вул. Бульварно-Кудрявська, ЖК Ярославів Град, Фасад! вхід...
$ 115 000
($2 091/м²)
#RR12159 Продаж офісного приміщення з новим дизайнерським ремонтом, Січових Стрільців, 21 Просторий офіс площею 55 м² в нежитловому фонді, повністю...
$ 450 000
($1 705/м²)
Продаж комерційного приміщення в центрі Києва вул. Січових Стрільців (Артема) 42, м. Золоті Ворота Пропонується до продажу фасадне нежитлове приміщення...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom