$ 360 000
($2 000/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа: 180 м² Кількість кімнат: 5 Поверх: 20 з 24 Тип будинку: Монолітно-каркасний, 2013 р. побудови Стан: З дизайнерським ремонтом...
$ 160 000
($1 574/м²)
ЖК «Лук’янівський каскад» — сучасний житловий комплекс бізнес-класу від Інтергал-Буд у Шевченківському районі Київ. Адреса: вул. Половецька, 4. Простора двох...
$ 180 000
($4 000/м²)
Продаж затишної 2-кімнатної квартири Берестейський проспект, 7Б — Шевченківський район, Центр, Правий берег Основні характеристики: • Площа — 45 м²...
$ 95 000
($1 584/м²)
Пропонується 3 кімнатна світла квартира площею 60 м2, великою кухнею 16м2. В квартирі повністю зроблений якісний ремонт. Будинок введений в...
$ 399 000
($2 057/м²)
Дворівнева квартира в клубному будинку 'Nobel Homes', Гоголівська 14, Шевченківський район. Продаж пентхауса в клубному будинку загальною площею 194м2. Поверх...
$ 245 000
($3 142/м²)
Продаж 3-кімнатної квартири, саме серце Старого Києва. Пропонуємо вашій увазі затишну квартиру загальною площею 78 м² (житлова — 42 м²...
$ 139 000
($2 048/м²)
Документи більше 3 років . ЖК "Greenville Park", функціональне планування , 2 санвузли, панорамні вікна, лічильники на опалення.Доступ за індивідуальною...
$ 350 000
($1 400/м²)
Продаж квартири, вул. Олександра Коніського, Шевченківський р-н Пропонується до продажу унікальна квартира 250 кв. м з власним зимовим садом. Елітний...
$ 215 000
($3 116/м²)
Пропонуємо до продажу розкішну двокімнатну квартиру в новому житловому комплексі Podil Plaza & Residence, 4 секція, яка введена в експлуатацію...
$ 789 000
($2 967/м²)
Київ, Ірининська, 5/24, • 4к, 8-й поверх, площа: 266,0\146,0\46,0, стан: після будівельників без оздоблення; елітний будинок в історичному тихому центрі...
$ 800 000
($3 653/м²)
В продажу 5 кімнатна квартира в жк преміумкласу Бульвар Фонтанів. Адреса: вул. Саперне поле, 3. Розташування: 5 поверх. Загальна площа...
$ 225 420
($3 400/м²)
Простора та стильна квартира площею 66,3 м² з сучасним дизайнерським ремонтом — повністю готова до комфортного проживання. Раціональне планування включає...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom