$ 73 000
($1 772/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається світла 1-кімнатна квартира у сучасному ЖК бізнес-класу «Нивки Парк» м. Київ, пр. Берестейський, 65Д Будинок заселений на 90% —...
$ 205 390
($1 900/м²)
Продажа трёхкомнатной квартиры в ЖК Манхэттен 36-й этаж пентхаус.Высота потолков 4 м.Панорамные алюминиевые окна...
$ 160 000
($1 574/м²)
ЖК «Лук’янівський каскад» — сучасний житловий комплекс бізнес-класу від Інтергал-Буд у Шевченківському районі Київ. Адреса: вул. Половецька, 4. Простора двох...
$ 180 000
($4 000/м²)
Продаж затишної 2-кімнатної квартири Берестейський проспект, 7Б — Шевченківський район, Центр, Правий берег Основні характеристики: • Площа — 45 м²...
$ 95 000
($1 584/м²)
Пропонується 3 кімнатна світла квартира площею 60 м2, великою кухнею 16м2. В квартирі повністю зроблений якісний ремонт. Будинок введений в...
$ 399 000
($2 057/м²)
Дворівнева квартира в клубному будинку 'Nobel Homes', Гоголівська 14, Шевченківський район. Продаж пентхауса в клубному будинку загальною площею 194м2. Поверх...
$ 245 000
($3 142/м²)
Продаж 3-кімнатної квартири, саме серце Старого Києва. Пропонуємо вашій увазі затишну квартиру загальною площею 78 м² (житлова — 42 м²...
$ 200 000
($2 667/м²)
Квартира з краєвидом на Пейзажну алею — центр, цегла, ремонт! Адреса: вул. Велика Житомирська 27 ? Продається 3-кімнатна квартира в...
$ 450 000
($2 332/м²)
До вашої уваги пропонується велика дворівнева 5-кімнатна квартира в історичному центрі Києва, на вулиці Миколи Лисенка 8. Сталінка, висота стелі...
$ 510 000
($1 500/м²)
Якщо ваша мета - купити квартиру в центрі Києва з чудовим видом, парком біля будинку, високими стелями, терасами і розташованою...
$ 65 000
($2 408/м²)
Пропонується в продаж квартира за адресою: вул. Золотоустівська 1, Шевченківський район, Галицька площа (пл. Перемоги), Цирк. 1-кімнатна квартира площею 26/15/5...
$ 360 000
($2 000/м²)
Площа: 180 м² Кількість кімнат: 5 Поверх: 20 з 24 Тип будинку: Монолітно-каркасний, 2013 р. побудови Стан: З дизайнерським ремонтом...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom