$ 198 000
($2 912/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
✅ АКТУАЛЬНО! ЗОЛОТІ ВОРОТА! РЕМОНТ! 3кім=68м²! Чикаленка, 2-4/7! ✔ Продаж апартаментів в монументальній "сталінці" поряд з Золотими Воротами. ✔ Квартира...
$ 300 000
($3 334/м²)
Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 31-А Тихий центр. Квартира двох стороння. Сталінка, цегляний будинок, дуже товсті стіни. Загальна площа 90 кв.м. Висота...
$ 285 000
($1 839/м²)
Продаж затишної 4-кім. квартири у Центрі Києва Павлівська,17 площею 155 кв.м., квартира дворівнева з гарним сучасним ремонтом , розташована на...
$ 470 000
($2 583/м²)
Краща пропозиція для любителів сталих традиційних цінностей! Унікальна простора квартира всього за дві хвилини від Майдану Незалежності. Три спальні, кабінет...
$ 419 000
($1 854/м²)
Трьохкімнатна квартира з великою кухнею-студією в новому будинку поруч зі станцією метро Лук'янівська. У квартирі зроблений ремонт за авторським проектом...
$ 310 000
($3 298/м²)
Продаж квартири 94 м у самому центрі Києва на вулиці Велика Васильківська, 14 Царський дім Висота стелі: 4 м Інфраструктура:...
$ 146 000
($3 081/м²)
Продаж однокімнатної квартири, 47,4 м2, ЖК Creator City з сучасним ремонтом та технікою. У будинку є власна газова котельня (без...
$ 399 000
($3 325/м²)
Ексклюзивна квартира в самому серці Києва — Хрещатик, 4 8 поверх Пропонується до продажу унікальна квартира площею 120 м², розташована...
$ 172 000
($2 688/м²)
Продажа 2к квартиры 64м2, ЖК Нивки-Парк, пр-т Берестейский, 67, Святошино #29058 До Вашої уваги, пропонуємо 2 кімнатну квартиру в ЖК...
$ 242 000
($3 559/м²)
Пропонується у продаж чудова 2 до квартира загальною площею 68 кв.м. Ремонт виконаний для себе з якісних матеріалів. Спальня окремо...
$ 365 000
($2 968/м²)
Продаж 4х кімнатної квартири в ЖК Покровський Посад на вул. Глибочицька. Виконано якісний,дизайнерський ремонт. Дерев’яна столярка з ясеня. Планування: кухня-студія...
$ 88 000
($2 200/м²)
Якщо не відповідаю на дзвінок - пишіть в месенджер! Київ, Шевченківський, Сирець, ЖК «Посольський» вул. Жамбила Жабаєва, буд. 7д Монолітно-каркасний...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom