$ 86 000
($1 062/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Даний Таунхаус можливо купити за програмою єОселя! Двоповерховий Таунхаус в с.Крюківщина зі своїм власним двориком! 1 поверх -передпокій -санвузол -кухня-вітальня...
$ 100 000
($770/м²)
Дім-Дуплекс. Котеджне містечко Beverly Hills Residence! 2 км від метро Теремки. 130 m.кв! 4 спальні! Будівля лише з цегли! Утеплення...
$ 88 000
($616/м²)
Котеджне містечко Beverly Hills Residence! 5-кімнатний дім-таунхаус. - Будівництво з цегли - керамічний блок пустотілий (найдорожчий на ринку); - утеплення...
($779/м²)
Цегляний будинок в селі Липівка Бучанського району Київської області. Власник погоджується на продаж по ПОСТАНОВАМ, СЕРТИФІКАТАМ Євідновлення! Будинок побудований з...
$ 150 000
($698/м²)
Продаж будинку в Крюківщині — 21 сотка землі, 215 кв м. Пропонується до продажу просторий будинок у Крюківщині, розташований на...
$ 350 000
($2 500/м²)
Продаж сучасного будинку в Чайках — стиль, комфорт та ідеальна локація! Пропонується будинок площею 140 м² на ділянці 4 сотки...
$ 190 000
($1 188/м²)
Продаж будинку у закритому котеджному містечку, на території якого буде басейн, тенісний корт та дитячий майданчик. Місцезнаходження с.Гатне, 5 хв...
$ 700 000
($1 273/м²)
Будинок на Продаж! Елітний особняк 550 кв. на 25 сотках землі кілька кілометрів. від Києва до с.Крюківщини! Ексклюзивний проект, дизайнерський...
$ 252 000
($1 050/м²)
Представлений до продажу затишний будинок 240м2 Макарівський район 14 соток ділянка, ландшафтний дизайн, система поливу Невеликий басейн, лазня, мангальна альтанка...
$ 495 000
($1 199/м²)
Продається будинок у с.Чайки, КМ “Сонячний”, 5 км до Києва (є відеогляд зовні та всередені будинку) Топ-локація: асфальтований під’їзд, розвинена...
$ 149 500
($1 250/м²)
? Продаж сучасного будинку у Крюківщині, КМ Escape ? вул. Михайлівська, Крюківщина ? Про комплекс: — Котеджне містечко Escape із...
$ 290 000
($1 151/м²)
Продаються будинки 252 м2 в котеджному містечку преміум-класу в 5-ти хвилинах від Києва. В наявності варіанти під чистову (опалення, електрика)...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom