$ 19 000
($792/м²)
Площа загальна:
Буча вулиця Михайловського продаж комерціійного приміщення з можливістю переводу під житлову. загальна площа 24 метри, великі вікна, територія зачинена...
$ 53 000
($1 082/м²)
Пропоную Вашій увазі комерційне приміщення з ремонтом в сучасному ЖК На Прорізній. Площа приміщення складає 49м2, розташоване в цокольному поверсі...
$ 230 000
($1 150/м²)
Продаж комерції Ворзель Вулиця зі жвавим трафіком. На першому поверсі знаходиться супермаркет Quick Mart. Можливий поділ на 4-5 малих приміщень...
$ 11 500
($274/м²)
Продам продуктовий магазин в ЖК Молодість Адреса: м. Ірпінь, вул. Соборна 2к/9 Ціна: 11 500$ Площа: 42м2 Що входить в...
$ 57 000
($1 326/м²)
Тепле, сухе, комерційне приміщення поряд з Центральним парком в ЖК Центральний 2. Вихід у двір. Поряд під'їзд. Є підземний паркінг...
$ 33 000
($786/м²)
Комерційне приміщення на продаж — чудовий варіант для власного бізнесу або інвестицій. Зручне розташування, окремий вхід, фасадні вікна, можливість розміщення...
$ 40 000
($937/м²)
Пропонуємо унікальну можливість придбати комерційне приміщення у вигідній локації,вул.Єрощенка. Це ідеальне місце для офісу, салону краси,розвиваючих курсів. Вигідне розташування, спокійний...
$ 446 250
($700/м²)
Продаж групи приміщень загальною площею 637.5 м2 з діючим бізнесом. В приміщенні вже виконано стильний ремонт, встановлені тренажери і все...
$ 72 000
($1 000/м²)
Продаж комерційного приміщення з ремонтом в ЖК “Центральний”. Цокольне фасадне приміщення з окремим входом, площа якого – 72 м2. В...
$ 18 000
Представник ВЛАСНИКА! БЕЗ комісії для покупця! Синергія-густо населений! Комерційне приміщення Площа 18 м2 Вхід з фасаду Наповнення: штукатурка,стяжка, комунікації (вода,каналізація,електрика)...
$ 63 000
($970/м²)
Продам приміщення в ЖК Версаль парк...
$ 45 000
($834/м²)
Супер пропозиція! Нежитлове приміщення з ремонтом. Центр 10 хвилин пішки. Поряд парк Незнайка. Приміщення можна використовувати як 2 кімнатну квартиру...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom