$ 212 500
($840/м²)
Площа загальна:
Продаж просторого комерційного приміщення ЖК Сіті Парк. Під будь який вид діяльності. Вул. Університетська 3/9 ( супер локація ), розташоване...
$ 135 500
($1 298/м²)
Продається комерційне приміщення в Ірпені на вулиці Мінеральній. Воно поділене на дві частини: одна облаштована під стоматологію з усім необхідним...
$ 38 500
($1 284/м²)
Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення в Ірпені, у сучасному житловому комплексі GL Club на вулиці Лисенка. Площа — 30...
$ 72 000
($1 000/м²)
Продаж комерційного приміщення з ремонтом в ЖК “Центральний”. Цокольне фасадне приміщення з окремим входом, площа якого – 72 м2. В...
$ 85 000
($832/м²)
Продам або здам в оренду нежитлове приміщення в новобудові ЖК Irpin City, за адресою м. Ірпінь, вул. Університетська, буд. 1-Ш...
$ 4 500 000
($2 605/м²)
Продаж приміщення. Перед вами сучасний комплекс, що поєднує в собі складську зону, офісне приміщення та велику територію з інфраструктурою для...
$ 66 000
($1 032/м²)
Продаж комерційного приміщення вільного призначення в ЖК "Софія Київська", вул. Горького, 5б 2014 року будівництва Продаж від фіз. особи Цокольний...
$ 95 000
($1 650/м²)
У продаж пропонується об'єкт комерційного призначення. добре підійде під офіс, точку видачі, шоу рум і тд. адреса: ЖК Софія Сіті...
$ 22 500
($763/м²)
Також є можливість орендувати дане приміщення! Продаж комерційного приміщення в Бучі! ЖК “Паркова Оселя” Пропонується затишне комерційне приміщення площею 29,5...
$ 40 850
($950/м²)
Продам приміщення 43м2 в новому районі міста. Цікава інвестиція під будь який вид бізнесу. Поруч парк Щасливий, багатоквартирні будинки та...
$ 110 000
($1 068/м²)
Продаж комерційного приміщення з ремонтом по вулиці Мечникова (район парку Мами) Фасад, цоколь. Поділено на три окремі кімнати, санвузол. Світло...
$ 58 000
($907/м²)
Продам фасадне приміщення в Ірпені, ЖК Жасмін 3, вул. Лісова 6 А Густо заселений район Центрального парку Площа 64 м2...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom