$ 175 000
($1 101/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Зручна локація дозволяє мешканцям насолоджуватися природою, при цьому жити в передмісті Києва та мати доступ до усієї розвиненої інфраструктури столиці...
$ 1 500 000
($3 334/м²)
Площа ділянки:
У ПРОДАЖ пропонується АВТОНОМНИЙ Будинок у Котеджному містечку Azimut Diamond Club СВІЙ ВИХІД НА ОЗЕРО Котеджне містечко Азімут Даймонд Клаб...
$ 349 000
($698/м²)
Продається елітний будинок в Підгірці. Рядом КМ " Сонячна долина" В 500 метрів від Новообухівської траси. Територія загальною площею в...
$ 309 000
($1 515/м²)
Продається будинок 204 м2 в котеджному містечку «Рославичі». Це сучасне та затишне котеджне містечко у Васильківських Карпатах, мальовничому передмісті Києва...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom