$ 85 000
($2 143/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продаж 1-кімнатної квартири по вулиці Франка. Площа кватири 39,6 м. Житлова - 37,4 метри. Знаходиться на першому першому поверсі 3-поверхового...
$ 87 000
($1 582/м²)
Продаж 3-кімнатної квартири по вул. Котлярської Австрійський будинок, вхід з подвір*я, індивідуальне опалення, висота стелі 3, 40м, Є підвал. Прекрасна...
$ 146 500
($1 853/м²)
Пропонується простора квартира великої площі по вулиці Замарстинівській у будинку клубного типу. У будинку всього 42 квартири, що гарантує тишу...
Villa Magnolia
$ 137 000
($1 911/м²)
Продаж двохкімнатної кватири в ЖК бізнес-класу "Villa Magnoliia" в Сихівському районі. Простора, затишна, світла квартира в найбільш розвиненому районі Львова...
$ 75 000
($2 443/м²)
Продаж 1-кім квартири по вул. Івана Франка. Історична частина міста, австрійський будинок, який є пам`яткою архітектури. Квартира знаходиться на першому...
$ 138 000
($1 725/м²)
Продаж 3-ох кімнатної квартири в австрійському будинку в центрі Львова біля університету І.Франка. Історична частина міста, австрійський будинок, який є...
$ 28 000
($937/м²)
Продаж 1-но кімнатної квартири по вул. Перекопська (бічна Квітова) (по документах приміщення нежитлове) Знаходиться на 1-му (цокольному) поверсі 2-х поверхового...
$ 100 000
($1 316/м²)
Продаж гарної, затишної 4 х кімнатної квартири в одному з найбажаніших районів для життя! Квартира, загальною площею 76 м2, на...
R2 Residence
$ 103 000
($1 181/м²)
Продається 3-кімнатна квартира в ЖК R2 Residence по вул. Роксоляни. Квартира знаходиться на 1 поверсі в 10-поверховому будинку. Загальна площа...
$ 125 000
($2 084/м²)
Нова цікава квартира на ринку нерухомості! Квартира . площею 60м2 в ближньому центрі Львона напроти Леоленду! Розташоваа на 1 високому...
$ 91 000
($1 422/м²)
Продаж двох кімнатної квартири в гарній локації, ЖК Well Home. Продаж по переуступці та можна робити право власності! Квартира тепла...
$ 62 000
($1 193/м²)
Продаж комерційного приміщення 52 м² біля Львівської Політехніки Локація: один із найзручніших районів Львова, поруч головний корпус університету “Львівська політехніка”...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom