АТМОСФЕРА
$ 85 000
($2 464/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
ЖК Атмосфера. Секцію здано. Однокімнатна уютна, стильна квартира з дорогим ремонтом у світлих тонах. Міжкімнатні двері прихованого монтажу. У кімнаті...
ТІНИСТИЙ
$ 80 000
($1 270/м²)
2 кімнатна квартира в елітному малоквартирному будинку Аркадії. Автономне опалення (двоконтурний котел), вікна з євробрусу, доглянута огороджена територія, свій паркінг...
ЕЛЛАДА
$ 58 490
($1 330/м²)
У продажу 1 кімнатна квартира в Аркадії в ЖК «Еллада» загальною площею 44 м. Квартира від будівельників, що дозволить втілити...
$ 58 000
($1 112/м²)
Двокімнатна квартира в курортному районі Одеси – Аркадія в цегляному спецпроекті. Пропонується на продаж Видова, світла квартира на вул. Леванєвського/Каманіна...
$ 70 000
($1 524/м²)
Новий красивий сучасний житловий комплекс «Атмосфера» в Аркадії. Здана секція. Східна сторона. Квартира має функціональне планування: кухня 14 м² + спальня 15 м²;...
$ 46 000
($1 730/м²)
У продажу квартира-студія з балконом в житловому комплексі Еллада від будівельної компанії Гефест. Будинок готується до здачі. Комплекс знаходиться в...
РОДОС
$ 53 000
($1 828/м²)
У продажу смарт-квартира з ремонтом у ЖК "Родос" в Аркадії. Квартира з ремонтом, ідеальна для оренди. У квартирі все продумано...
Гагарін ПЛАЗА 2
$ 180 000
($1 800/м²)
Продається двокімнатна квартира в Аркадії! У квартирі зроблений ремонт з використанням екологічних матеріалів. Всі меблі та техніка високої якості. Двері...
ТРИДЦЯТЬ ДРУГА ПЕРЛИНА
$ 138 000
($2 226/м²)
Пропонується стильна та затишна квартира в одному з найпрестижніших районів Одеси – Аркадії, у житловому комплексі 32 Перлина. Інтер'єр виконаний...
$ 61 000
($1 525/м²)
Продаж однокімнатної квартири в Аркадії в ЖК "Атмосфера". Планування даної квартири дуже вдале: окрема спальня та кухня студія. Стан квартири...
ОРІОН
$ 82 000
($1 753/м²)
Квартира у місті Одеса, район Приморський, Літературна, 10А. Працюємо з єВідновленням. Загальна площа: 46.8 кв.м. Житлова площа: 38.5 кв.м. 4...
МОРСЬКА СИМФОНІЯ
$ 179 000
($1 079/м²)
Така квартира – для любителів нерухомості преміального сегменту, коли з вікон вид на море та яхт-клуб. Вранці, до речі, на...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom