$ 11 000
($1 048/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонуємо вашій увазі можливість придбати затишну та зручну кімнату в історичному центрі Одеси, на вулиці Нежинській (Франца Мерінга). Ця квартира...
$ 10 500
($834/м²)
Чудова можливість придбати затишну кімнату на вулиці Артилерійська! Кімната простора та світла, з якісним ремонтом, розташована на середньому поверсі блочно-цегляного...
$ 9 000
($693/м²)
Продам кімнату в комуні, 5/5 поверх. Район площі Толбухіна. Кімната 13м², загальна 17м², виділене місце на кухні під пральну машину...
($500/м²)
У продажу затишна кімната 18 м2 у гуртожитку сімейного типу на Непрямій. У кімнаті встановлена пральна машинка та умивальник. Також...
$ 7 000
($539/м²)
Продам кімнату на вул. Балківська. Відмінна пропозиція для стартового житла або під оренду. Кімната та вся комунальна квартира в хорошому...
$ 7 500
($469/м²)
Продам кімнату в комунальній квартирі на середньому поверсі. Хороша пропозиція для стартового житла. Теплий цегляний будинок знаходиться на перетині вулиць...
$ 10 000
($910/м²)
Коблевська/Дворянська. Старовинний міцний будинок. Затишний доглянутий двір. Великий плюс - кімната з ремонтом, що дозволить вам одразу після покупки заселитися...
на Бугаївській
$ 13 000
($657/м²)
Пропонуємо Вам унікальний шанс стати власником квартири мрії в самому серці Приморського району Одеси! Продаж однокімнатної квартири в новому зданому...
($663/м²)
Квартира у малоповерховому будинку на Бугаївській! Smart-квартира – це інновація, що включає квартиру «студію» з повним функціоналом звичайної квартири і...
Кімната з ремонтом на вул. Чорноморського Козацтва. Розташований на середньому поверсі, другий ряд будинків від дороги. У кімнаті виконано косметичний...
($722/м²)
Кімната в комунальній квартирі на вул. Чорноморського Козацтва. Розташований на середньому поверсі, другий ряд будинків від дороги. У кімнаті виконано...
$ 19 000
($1 056/м²)
Прекрасний варіант для життя та для оренди. Нечисленна комунальна квартира, всього два сусіди. Велика кухня. Гарний міцний будинок з мармуровими...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom