Чотири сезони
$ 125 000
($1 237/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Найкраща цінова пропозиція на квартиру з розпочатим ремонтом у житловому компексі Чотири Сезони! У продажу видова квартира у престижному житловому...
$ 120 000
($1 186/м²)
У продажі квартира з гарним видом на місто та море у престижному житловому комплексі Чотири сезони від надійного забудовника Будова...
$ 79 000
($1 681/м²)
Стильна 1 кімнатна квартира в "ЖК 4 сезони" від СК "Будова". Будинок зданий та заселений. Раціональне планування квартири: кухня-студія, виділена...
$ 80 000
($1 703/м²)
$ 95 000
($1 358/м²)
Двокімнатна квартира в ЖК "Чотири Сезони". Квартира з чудовим плануванням: просторі кімнати, кухня з виходом на балкон, окремий санвузол. Вид...
$ 85 000
($1 220/м²)
2-кімнатна квартира в ЖК "Чотири Сезони" з гарним видом на сквер. Квартира з чудовим плануванням: просторі кімнати, кухня з виходом...
($1 715/м²)
У продажу двокімнатна квартира в ЖК Чотири Сезони з видом на море. Виконані всі чернові роботи, розведена електрика, сантехніка, комунікації...
$ 130 000
($1 284/м²)
Шикарна квартира в житловому комплексі ЖК Чотири сезони на проспекті Гагаріна в найпрестижнішому районі Фонтану в Одесі чекає свого нового...
$ 142 202
($1 408/м²)
Продається квартира в новому ЖК «Чотири сезони» на проспекті Гагаріна. 4 секція., дом введений в експлуатацію. Продається під всі держ...
$ 94 900
($1 356/м²)
Продається простора двокімнатна квартира загальною площею 70 м² в ЖК «Чотири сезони». Шикарне розташування - до центру та моря 5...
$ 84 250
($1 210/м²)
Продається квартира в новому ЖК «Чотири сезони» на проспекті Гагаріна. - Площа: 69.63 м. - Планування: кухня-їдальня і 2 спальні...
$ 55 650
($1 146/м²)
1-кімнатна квартира з видом на проспект Гагаріна в ЖК Чотири Сезони. З вікон відкривається чудовий вид на місто і море...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2