$ 45 000
($643/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
? Будинок 70 м² з гаражем і ділянкою 7,2 сотки (Ленселище) Продам затишний житловий будинок за адресою: 1-й Моторний провулок...
$ 57 000
($687/м²)
У продажу добротний будинок з черепашника 83 кв.м. Три роздільні кімнати, с/в роздільний, кухня-столова. Є заїзд для машини. Сигналізація, відеоспостереження...
$ 35 000
($584/м²)
КОД: 14755 Готовий таунхаус на Ленселищі – 15 хв до центру, власний дворик! Пропонується до продажу сучасний таунхаус на Ленселищі...
$ 120 000
($600/м²)
Продається терміново будинок в Хаджибеївському районі, всього 15 хвилин до центру Одеси. Будинок введений в експлуатацію, є державний акт на...
$ 24 000
($686/м²)
Капитальный часть домовладения,с крымского ракушечника.Крыша в отличном состоянии. Новые коммуникации. В доме свет,вода,газ,городская канализация. Отопление газовое АГВ. Даже когда нет...
$ 33 000
($493/м²)
Пропонується до продажу 2-х поверховий будинок в Малиновському районі. Загальна площа 67м2. Планування: кухня-студія 15,7м2, 3 спальні, санвузол, підвал 7м2...
$ 180 000
($819/м²)
? Современный 3-этажный дом на Черёмушках — 4 комнаты, 220 м² Планировка: 1 этаж: санузел, выход в гараж, подсобное помещение...
$ 70 000
($467/м²)
Продажа от хозяина. Дом в Хаджибейском р не (Дальние Мельницы) Общая 150 кв м. 4-5 комнат. Участок 5 соток. Отдельно...
$ 30 000
($518/м²)
Продам дом в черте города, на Ленпосёлке, ул. Аэродромная (район Биопарка). Дом на два отдельных входа. Общая площадь дома —...
$ 50 000
($942/м²)
Продам окремостоячий міцний будинок на цукровому поселенні. Будинок в хорошому житловому стані, встановлений газовий котел, колонка, замінені радіатори та тепла...
$ 115 000
($575/м²)
**ВІДЧИНІТЬ ДВЕРІ — І ЗАЙДІТЬ У БУДИНОК, ДЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ СПРАВЖНЄ ЖИТТЯ** **ПРОСТІР, ЯКИЙ ДОЗВОЛЯЄ ЖИТИ, РОЗШИРЮВАТИСЬ І СТВОРЮВАТИ МАЙБУТНЄ** Уявіть…...
$ 76 700
($1 051/м²)
ARTPARK - це комплекс з 120 таунхаусів, дуплексів та котеджів на закритій приватній території в Авангарді, лише за 15 хвилин...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom