Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 245 000
($2 228/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається 3-кімнатна квартира в ЖК "42 Жемчужина", Аркадія Основні характеристики: Загальна площа: 110 м² Планування: трьохстороннє, функціональне Кухня-вітальня + 3...
$ 700 000
($2 631/м²)
Найпрестижніший район Одеси - це Французький бульвар, біля моря. Фотографії за запитом власника не розміщуються. Малоквартирний будинок на охороняється території...
$ 175 000
($1 316/м²)
Катерининська/Грецька. Сталінка навпроти Бізнес центру Кадор. Закритий двір. Квартира зі свіжим косметичним ремонтом. Натуральний відновлений паркетний підлогу. Автономне опалення (газовий...
$ 1 700 000
($5 909/м²)
Пропоную увазі! Єдину квартиру в центрі міста, район Музкомедії. Квартира розташована в малоквартирному будинку біля моря. Будинок з червоної цегли...
$ 190 000
($1 836/м²)
Продається 3-кімнатна квартира з видом на море та парк, від власника. У квартирі є 2 спальні, 2 ванні кімнати, кухня-вітальня...
$ 115 000
($767/м²)
Трикімнатна квартира з терасою в новому житловому комплексі на 4-й станції Люстдорфської дороги (район Мегадому, Чубаєвки, Фонтану). 150 кв.м комфорту...
$ 345 000
($2 362/м²)
Кухня-вітальня (50 метрів), майстерня-спальня, дитяча кімната, пральня, три санвузли, гардеробна, два балкона, тераса. У квартирі виконано обробку і проведено проводку...
$ 130 000
($2 032/м²)
Одесса, ул. Софиевская, 30 | Зона ЮНЕСКО Редкость, которая практически не появляется в продаже. Предлагается к продаже фасадная квартира в...
$ 100 000
($2 223/м²)
Продається 1-кімнатна квартира в ЖК «Атмосфера» в Аркадії — пропозиція від агентства ДНК Нерухомості. Квартира розташована на 21 поверсі. Площа...
$ 90 000
($1 957/м²)
Продам квартиру с двумя отдельными комнатами , с одной из спален выход на балкон, вторая оставили возможность оборудовать под детскую...
$ 70 000
($898/м²)
Продам квартиру с лучшими характеристиками, на которые стоить обращать внимание при выборе квартиры. Дом 2000-х годов (качество строительства тогда было...
$ 61 000
($1 453/м²)
Терміново! Без комісії! Продам квартиру в ЖК "Михайлівський містечко", вул. Михайлівська 8. Кухня-студія та спальня. Є необхідна мебель і техніка...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom