Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 129 000
($585/м²)
Площа загальна:
Продам приміщення на вул. Сегедській, площа 220,7 м2. Чудова локація, транспортна розв'язка, інфраструктура, місця для паркування – все поряд. Можна...
$ 52 000
($1 000/м²)
Історичний бізнес-центр міста! Фасадне приміщення під будь-який вид діяльності. Два фасадних вікна, фасадний вхід. Великий зал, допоміжне приміщення, кухня, санвузол...
$ 47 000
($871/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Будинок здали. Квартира у історичному центрі. Перший поверх можна обладнати під комерцію дешевше, ніж продає забудовник. Продаю 2-кімнатну квартиру в...
$ 115 000
($767/м²)
Трикімнатна квартира з терасою в новому житловому комплексі на 4-й станції Люстдорфської дороги (район Мегадому, Чубаєвки, Фонтану). 150 кв.м комфорту...
$ 345 000
($2 362/м²)
Кухня-вітальня (50 метрів), майстерня-спальня, дитяча кімната, пральня, три санвузли, гардеробна, два балкона, тераса. У квартирі виконано обробку і проведено проводку...
$ 53 000
($1 205/м²)
Манхеттен"ЖК. В продаже просторная квартира. площадь~44м², ЕВРОДВУШКА: кухня"гостиная 16 м, спальня 11 м, санузел 5м, кладовка, гардероб. этаж"11, два панорамных...
$ 80 000
($800/м²)
У продажу трикімнатна квартира в історичному центрі міста, вул. Софіївська/ пров. Ляпунова. Розташована на 2 поверсі, загальна площа 100м. Квартира...
$ 139 500
($1 708/м²)
Предлагаю к продаже двухкомнатную квартиру общей площадью 81,7м2 в жк Родос (Аркадия,ул. Генуэзская).Свободная планировка,вид на ул.Генуэзская (сторона Kadorr city mall)...
$ 73 000
($753/м²)
3х комнатная квартира Общая площадь 97 кв метров 13 этаж Дом сдан 1.12.2025 Переуступка...
$ 99 000
($1 208/м²)
Продам ЖК 'Морская симфония' 82 м.кв. До моря 30 м. 2 розд. студио. + Паркинг. От строителей. 99000$. 06******29...
$ 63 800
($1 520/м²)
Продам квартиру в 66 жемчужине на Краснова , с балконом , на 16 эт / 25 эт дома , общая...
$ 1 400 000
($3 334/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Предлагается к продаже просторный и уютный дом, расположенный в одном из самых престижных районов Одессы — на Французском бульваре, в...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom