$ 124 710
($1 612/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продажа квартиры в качественном монолитном доме 2010-2011 года на Осокорках по адресу Чавдар 11, 4 этаж, площадь – 77,4; 2...
$ 100 000
($1 588/м²)
Продается просторная однокомнатная квартира площадью 63 м2 в ЖК "Заричный", дом №9. Квартира расположена на 8 этаже, из окон открывается...
$ 128 000
($1 220/м²)
• Киев, Драгоманова, 40б; Серия Т4; стены: керамзито-бетон; перекрытие: железобетон; этажность: 16; количество выходов: 1; гараж; транспорт: ст.М "Позняки"-10мин.; дом...
$ 88 000
($1 956/м²)
До вашої уваги пропонується 1к квартира в ЖК Телескоп вул. Драгоманова 10. Загальна площа – 45м2. Планування: -спальня -кухня ...
$ 97 000
($1 736/м²)
Без комісії для покупця! Перепоступка!!! Продається світла та затишна 1-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі ЖК "Зарічний", будинок 9. Ідеальний...
$ 65 000
($1 250/м²)
Пропонуємо однокімнатну квартиру 52/17.79/15.1 пр-т. Бажана 17, ЖК «Olimpic Park», 24/28 поверхового будинку. Можна легко перепланувати у 2-кімнатну квартиру! Якісні...
$ 245 000
($2 077/м²)
Пропонується квартира на продаж в ЖК Зарічний, на 18 поверсі, з 3 окремими кімнатами, загальною площею 118 м2. Планування: -кухня-вітальня;...
$ 32 800
($1 259/м²)
SMART-квартира 26.06 м², ул. Ревуцкого 54 - 7 мин. до метро Харьковская Цена: (32800 дол. при 100% оплате) Город: Киев...
$ 78 940
($1 209/м²)
2-кімнатна квартира з лоджією — 65 м², ЖК Brother, вул. Ревуцького, 1, Київ Дарницький район | Поруч озеро Сонячне |...
$ 89 850
($971/м²)
3-кімнатна квартира з терасою — 92 м², ЖК Brother, вул. Ревуцького, 1 Дарницький район, Київ | Поруч озеро Сонячне |...
$ 43 600
($1 246/м²)
1-кімнатна квартира 35 м² з терасою — ЖК Brother, вул. Ревуцького, 1, Київ Дарницький район | Біля озера Сонячне |...
$ 41 200
($1 288/м²)
1-кімнатна квартира 32 м² — ЖК Brother, Дарницький район, Київ Адреса: вул. Ревуцького, 1 Девелопер: РІЕЛ — з 2003 року...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2