$ 41 190
($1 288/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Вас вітає особистий менеджер з нерухомості компанії РІЕЛ Ми працюємо з 2003 року та розуміємо, наскільки важливо знайти дім, де...
$ 103 000
($1 338/м²)
2к квартира, Ахматовой 32/18, Дарницкий район, метро Позняки, Осокорки 15 мин пешком, монолит, 2012 г.п, видовая. Квартира общей площадью 77м2...
$ 51 000
($1 343/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири в збаному будинку по вул. Вербицького 1-В, ЖК Злагода. Відмінне планування. З кухні вихід на лоджію. Великий...
($764/м²)
2-х комнатная квартира в ЖК "Патриотика" Дом № 34 "Чигирин", 10-й этаж, выплачена полностью. Застройщик Stolitsa Group Дом на этапе...
$ 165 000
($1 208/м²)
Простора 3-кімнатна квартира з панорамним краєвидом в ЖК «Корона» Адреса: вул. Княжий Затон, 21 (Дарницький район, м. Осокорки) Площа: 136,9...
$ 100 000
($1 790/м²)
ЖК Зарічний, будинок № 9, ВЛАСНИК! (без комісії) КЛЮЧІ НА РУКАХ! Можна одразу заходити на ремонт! 19 поверх, планування 9В...
$ 77 030
($1 315/м²)
$ 195 000
($2 747/м²)
Пропонується на продаж 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі GREAT. ЖК GREAT ( Грейт) Будинок 2 Квартира з панорамнив видом...
$ 142 330
($2 847/м²)
Власник. Продам унікальний дворівневий невеликий пентхаус (Осокорська 2а). Висота стелі 5,7м. Площа 50м2. Повністю укомплектований для проживання. 1й рівень ...
$ 72 300
($1 123/м²)
ЖК Sister — 2-кімнатна квартира 64 м² Адреса: вул. Клеманська, 3, Дарницький район, м. Київ Забудовник: РІЕЛ (на ринку з...
$ 72 000
($1 507/м²)
Єоселя Євідновлення постанови все розглянемо Без комісії! 1-кімнатна квартира, ЖК “Берег Дніпра”, 47.8 м², Дарницький р-н Реєстрація на нового власника...
$ 43 000
($1 300/м²)
Краща пропозиція у ЖК “Метро Парк”!» Продаж від власника без комісії! Пропоную до продажу стильну та затишну однокімнатна квартира в...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2