$ 410 000
($3 475/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж 3-к квартири з ремонтом ЖК...
$ 580 000
($4 834/м²)
Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Верхогляда, Печерськ Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Верхогляда, Печерск ЖК Новопечерські Липки. Адреса Вул. Драгомирова...
$ 2 199 000
($7 854/м²)
Мазепи 11Б. ЖК «Diamond Hill» ——————————————————————— Площа: 280 м2 Поверх: 4 Новий Авторський ремонт у класичному стилі. Найкращі матеріли для...
$ 150 000
($3 410/м²)
Квартира після ремонту у ЖК Дельмар на вул.А.Верхогляда, 14а (Новопечерські Липки). Квартира площею 44 кв.м. розташована на 29 поверсі з...
$ 289 000
($2 312/м²)
Без комиссии. Продажа 3к квартиры с ремонтом на ул Старонаводницкой 6Б Есть разумный торг. Площадь - 125 кв м ...
$ 950 000
($5 398/м²)
Продаж 3-кімнатної квартири площею 176 кв.м. з дизайнерським ремонтом на Печерську, вул.Буслівська, 15 в елітному клубному будинку преміум класу Гарден...
$ 620 000
($4 882/м²)
We offer you an ultra-modern 127m2 apartment in the most prestigious residential complex of the European Capital of Kyiv NOVOPECHERSKI...
$ 375 000
($4 839/м²)
Продаж 2-кімнатної ексклюзивної квартири в Печерському районі, вул. Ділова 1/2. Престижний ЖК Tetris Hall, центр міста, біля метро Олімпійська. Квартира...
$ 115 000
($1 983/м²)
Без% Продається 2-х кімнатна квартира! Продається затишна 2-кімнатна квартира, площею 58 м². Житло розташоване на Печерську, на вулиці Михайла Омеляновича-Павленка...
$ 378 000
($2 800/м²)
Продажа квартиры, ЖК Richmond, Печерский р-н Продаж квартири, ЖК Richmond, Печерський р-н На подаж пропонується видова 4-к квартира в ЖК...
$ 277 000
($2 565/м²)
Продаж 3к квартири в Києві, Печерський р-н, Академіка Богомольця вул., 7/14, ст.м. Кловська, 108 кв.м, 5/6 пов., з ліфтом, 2...
$ 700 000
($4 000/м²)
Продаж квартири, ЖК Новопечерські Липки, Драгомирова, Верхогляда Продажа квартиры, ЖК Новопечерские Липки, Драгомирова, Верхогляда Продаж 4к квартири в ЖК «Новопечерські...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom