Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 105 000
($1 522/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається 2-кімнатна квартира у ЖК Great, вул. Причальна, 8. 15 поверх із 25, планування 2R4, площа 69 м². Панорамні вікна...
$ 112 000
($1 192/м²)
Продається елітна 2-кімнатна квартира з частковимим ремонтом у сучасному ЖК «Лазурный Блюз» за адресою: Туманяна, 15А, Дарницький район, Київ. Квартира...
$ 36 000
($600/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Продам участок с домом в Киеве Дарницкий район Бортничи 13.5 соток ул.Левадная На участке дом после пожара, сарай, погреб. Документы...
$ 185 000
($944/м²)
Продаж, приміщення з орендарем, отриманя прибуду, з першого дня покупки! Вул. Тростянецька 12. Площа -196м.кв. Світло -20кВт. Ремонт. Всі каммунікації...
$ 390 000
($1 773/м²)
Продам свій якісний будинок 220 кв.м для сім'ї на Осокорках, 2 км. від метро Славутич, Південний міст. На закритій асфальтованій...
$ 370 000
($2 056/м²)
Продажа 5к автономного дома 180м2, ул. Виноградная, Осокорки #32418 Продаж АВТОНОМНОГО будинку з авторським ремонтом та сонячними панелями площею 180м2...
$ 259 779
($1 792/м²)
Прямий продаж від забудовника, без комісії Котедж повністю енергонезалежний – додатково встановлений інвертор «Dyness». На даний момент у продажу енергонезалежний...
$ 189 990
($796/м²)
Продаж пентхаусу з видом на Київ! Срібнокільська, 22 Пропонується до продажу просторий 5-кімнатний пентхаус загальною площею 238,8 м² (житлова –...
$ 83 000
($1 277/м²)
Продається 2 кімнатна квартира по вул. Бориспільська, 25а, ЖК "Оберіг"; будинок 2016р., та площею: 65,0\36,0\15,7; Будинок утеплений. Квартира обладнана: лічильники...
$ 95 000
($754/м²)
#9784827 До вашої уваги пропонується 3-кімнатна квартира на продаж за адресою: Київ, район Бортничі, вул. Дяченка, 20 , яка розташована...
$ 13 580
($511/м²)
Продам смарт квартиру площею 26,6 м² у новому будинку на старті будівництва (2 поверх)— чудова можливість купити за найкращою ціною...
$ 250 000
($1 367/м²)
Без%. Продажа. Помещение. Кухня. Цех. Подвал. 183м2. ул. А. Ахматовой. БЕЗ%. Продажа. Подвальное помещение под кухню, пищевое производство. ул. А...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom