Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 347 170
($2 445/м²)
Площа загальна:
Пропонується на продаж, комерційне приміщення на 2 поверсі по вул. Зарічна 2 (ЖК Славутич 2.0). Окремий вхід, стелі 4 м...
$ 542 940
($2 888/м²)
#12695 Пропонується просторе фасадне приміщення за адресою: вулиця Ахматової, 22. Приміщення розташоване на другому поверсі, має окремий вхід і додатковий...
$ 360 000
($3 000/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Ексклюзивна квартира в ЖК «Зарічний» – ваш ідеальний дім на Осокорках! Адреса: вул. Зарічна 1Г, поруч зі ст. м. Славутич...
$ 33 000
($825/м²)
Вашій увазі пропонується видова, простора однокімнатна квартира з вільним плануванням в ЖК Східна Брама. Стан квартири - після будівельників, прекрасний...
$ 160 000
($1 089/м²)
Продаж дворівневої квартири з ремонтом — Позняки, вул. Драгоманова, 17 Пропонується простора дворівнева квартира загальною площею 142 м², розташована у...
$ 94 000
($1 959/м²)
Без% Пропонується Супер-ВИДОВА 1-кімнатна квартира з панорамою на Дніпро в ЖК Great, Київ. Унікальне планування в будинку (1с4). Адреса: Дніпровська...
$ 185 000
($1 731/м²)
? 3-кімнатна квартира | 106,9 м² | ? м. Київ, вул. Анни Ахматової, 30 ? 185 000 $ ? 106,9...
$ 119 000
($1 831/м²)
2-кімнатна квартира 65 м² у ЖК «Ковальська — Будинок на Вірменській», 25/26 поверх, будинок 2016 року. 5 хвилин пішки до...
$ 18 000
($1 200/м²)
Основні характеристики: адреса — м. Київ, вул. Юрія Литвинського, 33 (Дарницький район); площа — 15 м²; розташування — зупинний комплекс...
$ 165 000
($1 572/м²)
Видова 3к квартира (105м²) з панорамою на Дніпро Продаж просторої та світлої квартири в одному з найкращих районів столиці. Головна...
$ 155 000
($1 463/м²)
Без комісії для Покупця! У продажу простора та одночасно затишна 3 кім квартира, Дарницький район, вул. Олександра Мишуги, 2. Загальна...
$ 125 000
($1 292/м²)
Актуально! БЕЗ КОМІСІЇ!!! Продається простора 3-кімнатна квартира площею 97 м² в одному з найкращих ЖК на Лівому березі. Розташована квартира...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom