Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 340 000
($2 616/м²)
Площа загальна:
Продається комерційне приміщення жк Метрополіс, вул. Заболотного 1б Голосієво, ст. метро Іподром та Теремки - 10 хв пішки Чудовий густозаселений...
$ 115 000
($1 338/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
⭐⭐⭐⭐⭐ Продам квартиру за адресою: проспект Науки 69 ✅Багринова Гора, будинок 2011 року. 8/23 пов ✅Відмінний ремонт. Квартира в дуже...
$ 85 000
($1 415/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК “Кришталеві Джерела” вул. Метрологічна, 107-В, Голосіївський район, Київ 6 поверх | 60,1 м² | Без...
$ 208 000
($1 858/м²)
Квартира в новому монолітно-каркасному цегляному будинку, ЖК бізнес-класу "Володимирський". Н = 2.75 м. Панорамне скління. Підземний паркінг. Закрита територія. Хороша...
$ 200 000
($2 084/м²)
ВЛАСНИК. Видова 2-3-х кімнатна квартира у ЖК “Володимирський” . Найкращий вигляд з вікон!!! Ціна: 199990USD Площа: 96m2 Кількість кімнат: 2...
$ 132 000
($1 509/м²)
⭐⭐⭐⭐⭐ Чудова 3-к квартира для Вашої родини ✅ Будинок 2012 року ✅ Охорона, шлагбаум і кругом камери, власна стоянка у...
$ 303 000
($1 500/м²)
Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 58а, • Нежитлове приміщення, 2-й поверх, площа: 202,0 кв.м; Комерційне приміщення вільного призначення в ЖК "Park...
$ 8 000
($667/м²)
Пропонуємо до продажу малі архітектурні форми (МАФи) площею від 12 м² до 225 м². Усі об'єкти розташовані у зручних локаціях...
$ 63 000
($1 370/м²)
Продаж квартири в ЖК "Метрополіс" — Голосіївський район, вул. Заболотного. Запланована здача в експлуатацію будинку - 2 квартал 2026 року...
$ 220 000
($2 269/м²)
#28636 Продажа квартиры в ЖК бизнес-класса «Владимирский», ул. Антоновича, 109 Предлагается просторная квартира площадью 97 м² на 22 этаже с...
($698/м²)
Пропонується комерційне приміщення без ремонту загальною площею 121, 8 м² по вулиці Юнацька 4 ЖК ParkL. Просторе фасадне приміщення відкритого...
$ 360 000
($1 476/м²)
Продаж 4-х кімнатної дворівневої квартири в ЖК Ліко Град 3 по вулиці Степана Рудницького (Академіка Вільямса), 3-А. Унікальна квартира у...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom