Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 200 000
($2 353/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
#10434 Актуально Продаж 3-кімнатної квартири 85 м² у центрі Києва вул. Казимира Малевича | ЖК «Либідь» Пропонується простора та стильна...
$ 350 000
($1 795/м²)
Продаж ексклюзивної дворівневої 4-х кімнатної квартири з авторським ремонтом в житловому комплексі бізнес класу "Сонячна Брама" за адресою: вул. Юлії...
($4 348/м²)
Інвестиційна квартира в центрі Києва з орендарем — готовий пасивний дохід Пропонується до продажу стильна 2-кімнатна квартира площею 46 м²...
$ 52 000
($1 610/м²)
Світла, затишна квартира - студія в ЖК "Метрополіс", функціональне планування, стан квартири - від забудовника, що дає можливість втілити дизайнерські...
$ 150 000
($2 460/м²)
Пропонується світла та простора двокімнатна квартира площею 61 м² у сучасному житловому комплексі «Нова Англія» на вулиці Максимовича, 26-Д. Оселя...
$ 160 000
($1 600/м²)
В квартирі 3 кімнати, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Є балкон. Будинок...
$ 105 670
($1 391/м²)
Унікальна, світла, 2-кімнатна квартира в будинку "БРІСТЛЬ" Будинок "Брістоль" 2-кімнатна квартира 76 кв.м, дві окремі спальні та кухня. Панорамні вікна...
$ 177 500
($3 228/м²)
Продаётся своя, 2-х комнатная квартира с дизайнерским ремонтом в элитном ЖК «38 Жемчужина» по адресу ул. Жилянская 68 в самом...
($870/м²)
Простора квартира 230 м² у ЖК «Лісовий» - життя серед природи Пропонується велика квартира у сучасному будинку від Укрбуд у...
$ 105 000
($2 561/м²)
Пропонується світла та простора однокімнатна квартира площею 41 м² у будинку «Лінкольн» престижного житлового комплексу «Нова Англія» на вулиці Максимовича...
$ 165 000
($2 579/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири з функціональним плануванням у ЖК «Нова Англія», будинок Manchester, вул.Максимовича, 24. Дві окремі кімнати, кухня-студія та балкон...
$ 78 000
($1 200/м²)
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom