Victory V
$ 210 000
($2 625/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
2-х кімнатна квартира з якісним ремонтом в ЖК Victory V - комплекс бізнес-класу, розташований в самому серці Києва, біля ТРЦ...
Poetica
$ 100 000
($1 544/м²)
У продажу двокімнатна квартира в ЖК бізнес-класу «POETICA» – Перша колекція. Квартира з видом на парк імені І. Багряного (раніше...
$ 116 000
($1 727/м²)
2 кімн.квартира 67,2 кв.м, 10 поверх в ЖК Poetica, вул. Дегтярівська 25 Е. Перепоступка. Будинок зданий в експлуатацію. Будинок...
Львівський квартал
$ 170 000
($2 345/м²)
Пропонується, затишна квартира-студія в ЖК Львівський Квартал\ Львоский Картал по вул.Глибочинська\Глубочицкая 13 Ремонт преміум-класу виконано за дизайнерським проєктом. Середній поверх...
$ 230 000
($2 840/м²)
Код; 25461 Продаж 2-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом у ЖК "Манхеттен Сіті" Основні характеристики: Розташування: ЖК "Манхеттен Сіті", 9-й поверх...
$ 91 400
($1 793/м²)
Однокімнатна квартира в центрі Києва, Шевченківський район. Новобудова знаходиться поміж двух станцій метро : контрактова площа та луk'янівська, 7-10 хвилин...
$ 141 000
($2 390/м²)
Продажа 2к квартиры 59м2, ЖК Crystal Park Tower, пр-т Берестейский, 42 #31519 Продається 2 кімнатна квартира в ЖК Crystal Park...
$ 141 360
($2 400/м²)
Пропонується чудова сімейна квартира з універсальною прощею на 5 поверсі! Все продумано: велика кухня-вітальня, де можна збиратися сім'єю, дві розділені...
$ 309 000
($4 120/м²)
Продам . Самую видовую квартиру по переуступке на Подоле ЖК Ильинский Illinsky House с шикарным видом на Днепр и на...
$ 264 500
($3 392/м²)
Продам квартиру в ЖК EINSTEIN Concept House, історичний центр Києва Простора 2-кімнатна квартира площею 78 м² на 3 поверсі у...
$ 240 000
($4 000/м²)
Затишна квартира у центрі Києва біля М Золоті ворота. В квартирі велика вітальня, окрема спальня, санвузол, засклена лоджія. Зроблено якісний...
$ 255 000
($2 973/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири ЖК Podil Plaza Residence на Подолі. Без комісії для покупця. Загальна площа квартири 85,8 кв.м, житлова ...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom