$ 400 000
($2 500/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається розкішна квартира в Шевченківському районі за адресою вулиця Тургенєвська. Поверх: 5 Поверховість: 11 Площа загальна: 160 кв.м Площа житлова:...
$ 80 000
($1 424/м²)
в Viber Опис Будинок під'єднаний до окремої котельні, тому тепло є завжди. У квартирі залишається все, зо на фото, окрім...
$ 270 000
($3 215/м²)
ЖК Manhattan City Вул. Берестейський проспект 11 Ст. метро Політехнічний Інститут Ст. метро Шулявська Загальна площа - 84 м2 Площа...
$ 85 000
($1 566/м²)
⭐️⭐️⭐️ Продається 2-кімнатна квартира в сталінці, район Політех-зоопарк-центр міста. ✅Квартира простора 54,3 м2, тепла та затишна, гарні сусіди. Окрема кухня...
$ 330 000
($4 343/м²)
Дизайнерська квартира в самому центрі столиці біля Золотих Воріт — вулиця Лисенка, 1 Фасадний дореволюційний будинок у самому серці старого...
$ 247 000
($2 130/м²)
3-К Видова Квартира в ЖК "Герцен Парк" Повна Енергонезалежність! Пропонується унікальна 3-кімнатна квартира з тристороннім видом – максимальне природне освітлення...
$ 70 000
($1 522/м²)
Вашій увазі пропонується двокімнатна квартира за адресою вулиця Нивська 3/5. Квартира загальною площею 46 м2 в цегляному будинку, навпроти ЖК...
$ 140 000
($1 628/м²)
Шевченківський район, проспект Берестейський 5-В (колишній проспект Перемоги), ЖК Вікторі. Метро Університет, Політехнічний Університет на Вокзальна до 15хв пішки. Документам...
$ 141 360
($2 400/м²)
Пропонується чудова сімейна квартира з універсальною плануванням на 5 поверсі! Все продумано: велика кухня-вітальня, де можна збиратися сім'єю, дві розділені...
$ 150 000
($1 579/м²)
Центр Києва! Ключі в руках! Найкраща пропозиція в новобудові (Спецпроект 2007 року зі стелями 3 метри) на вул. Павлівській, 18!...
$ 250 000
($2 977/м²)
ЖК Мангеттен Сіті Берестейський проспект (проспект Перемоги), 11 Станція метро Політехнічний Інститут Станція метро Шулявська Загальна площа - 84 м2...
$ 52 000
($1 107/м²)
Продам 2-кімн. квартиру, Київ Шевченківський район, Щусева ул., 42а, 8/9-поверх., 47/27/8 .Метро Сирець -2 хвилини пішки. В квартирі є газ...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom