$ 530 000
($1 071/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продаж будинку в живописному кооперативному містечку «Золоче» Будинок двоповерховий з підвальнийм приміщенням 495 кв.м. 13 соток Розташований на ділянці правильної...
$ 399 000
($1 247/м²)
Продається будинок загальною площею 320 м2 з гаражом у Білогородці. Всього 15 хвилин до Києва. Земельна ділянка -10 соток. Перед...
$ 110 000
($648/м²)
Без %. Пропонується на продаж будінок в с. Рославичі. Васильківський район. Вул. Шевченка 6г. Площа 170/60. 2 поверхи. Будинок збудований...
$ 89 000
($557/м²)
ЖК Verona House - комплекс таунхаусів що розташовані на закритій території. Загальна площа 160м, функціональне планування. Під чистову. На території...
$ 45 000
($704/м²)
Без комісій! Готовий таунхаус в мікрорайоні що активно розвивається. Зручний виїзд на Варшавську, Житомирську та Новоірпінську трасу. Поруч добудовується великий...
$ 47 000
($1 045/м²)
Є варіанти на 2 та 3 кімнати. З максимальним наповнення: тепла підлога котел розводка сантехніки та електрики стяжка штукатурка...
$ 929 000
($1 499/м²)
Продаж сучасного триповерхового будинку 620 м2 з додатковою будівлею та закритою територією Об’єкт підходить для власного проживання, здачі в оренду...
$ 215 000
($366/м²)
Продам будинок з частковим ремонтом в Блиставиці! Всього в 20 хвилинах від Києва. Добротний будинок для великої родини! Земельна ділянка...
$ 500 000
($1 985/м²)
Продаж будинок площею 252 кв. м у клубному закритому містечку Riviera Village, розташованому в районі Вишгороду. Земельна ділянка площею 14,3...
$ 130 000
($761/м²)
Продаж будинку 171 кв.м. с Віта- Почтова, Київська обл. Про будинок : Котеджне містечко з 9 будинків. 4 будиночки вже...
$ 434 900
($2 277/м²)
Зниження ціни 15000$ Скористайтеся можливістю! ? Продаж будинку з дорогим ремонтом у Лісовій Бучі | 191 м² + укриття Пропонується...
$ 1 599 000
($1 599/м²)
Козин. Санаторій Дніпро. ———————————————————————- Будинок зі ставком на території. Авторський дизайн - класика. Будинок укомплектований меблями та побутовою технікою. 1й...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom