$ 375 000
($880/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Від власника без комісії для покупця. Котеджне містечко Grand Villas Сучасний двоповерховий будинок з свіжим ремонтом в закритому котеджному містечку...
$ 31 000
($425/м²)
Продається будинок на два входи. смт. Глеваха, пров. Парковий — з ділянкою 14 соток Під реконструкцію, всі зручності в будинку:...
$ 110 000
($1 100/м²)
Тихий та зручний район, де все поруч: школа, магазини, парк для прогулянок. Ідеальне місце для тих, хто хоче жити спокійно...
$ 60 000
($500/м²)
Просторий таунхаус з власним двориком у с. Погреби, всього 5 км від Києва Це ідеальне місце для тих, хто мріє...
$ 109 900
($916/м²)
Таунхаус в центральній частині міста, з усіма центральними комунікаціями, вся інфраструктура в піші доступності, гарна транспортна розв’язка. Телефонуйте записуйтесь на...
$ 118 000
($1 040/м²)
Комфортний одноповерховий будинок з террасою у лісовій Бучі. Загальна площа 115 кв.м. Ділянка 5 соток. Планування: 3 кімнати, кухня-вітальня з...
$ 149 500
($1 250/м²)
? Продаж сучасного будинку у Крюківщині, КМ Escape ? вул. Михайлівська, Крюківщина ? Про комплекс: — Котеджне містечко Escape із...
$ 140 000
($1 000/м²)
?Продаж дуплексу 140 кв.м. в Петропавлівська Борщагівка ✔️ 200 метрів до Ліцея №1 та садочка. Готовий до ремонту! Ділянка 2...
($750/м²)
Резиденція 500 м² з БАСЕЙНОМ та «РОЗУМНИМ БУДИНКОМ» у Глевасі! Шукаєте ідеальний заміський простір, де розкіш зустрічається з технологіями? Представляємо...
$ 63 000
($788/м²)
Продається цегляний будинок у самому центрі Блиставиці. Локація дуже вигідна: поруч зупинка транспорту, магазини та вся необхідна інфраструктура. Будинок у...
$ 135 000
($965/м²)
Пропонується до продажу сучасний дуплекс в Ірпені загальною площею 140 м² на земельній ділянці 2,6 сотки. Це чудове рішення для...
$ 230 000
($1 174/м²)
Терміновий продаж! Просторий двоповерховий будинок на 5 сотках землі в тихій та затишній місцевості неподалік котеджного містечка "Окраса" Сучасний будинок...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom