$ 250 000
($1 597/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Продаж будинку без комісії для покупця. Київ; Петропавлівська Борщагівка; вулиця Сумська 28а. Будинок два поверхи. Загальна площа - 156.60 кв.м...
$ 130 000
($310/м²)
22-420-064 Пропонуємо в продаж чудовий та комфортний приватний цегляний будинок (газифікований) 420 кв.м. та земельну ділянку 6 соток в селі...
$ 107 000
($1 070/м²)
Продам трикімнатний будинок 100 кв.м. з супер-зручним плануванням. Просторі три спальні і студія з виходом на терасу, хол, котельня, два...
$ 480 000
($1 778/м²)
Продам маєток в Стоянці, в закритому містечку, що охороняється, з відеоспостереженням 24/7. Земельна ділянка 0.23 Га З відмінним ландшафтом та...
$ 440 000
($1 834/м²)
Продається будинок — лише 25 хвилин їзди від Хрещатика. Це еко-дім, збудований зі зрубу з оцилиндрованого брусу діаметром 200 мм...
$ 1 000 000
($3 704/м²)
Неймовірний будинок із Юр своїм пляжем та виходом на Дніпро! Локація: Осокорки. Перший шлюз. Лише 3-км від межі Києва, та...
$ 750 000
($1 364/м²)
Продам усадьбу в закрытом коттеджном городке в сосновом лесу! С. Стоянка, ул. Сосновая. Дом 550 кв.м. на участке 25 соток...
$ 78 000
($700/м²)
Продаж таунхауса загальною площею 111 кв.м. с. Софіївська Борщагівка, вул.Зоряна ? Про будинок: ✅ Поруч ЖК Софіївський Квартал, Львівський Маєток...
$ 1 300 000
($2 600/м²)
Продажа дома 500 кв м., 3 эт. Канадская Деревня: 500м2, ул. Чумацький шлях, Гостомель — 4 спальни с гардеробными, ученической...
$ 80 000
($621/м²)
Елітний комплекс таунхаусів в Гостомелі на межі із Бучею! Акційна пропозиція на кутовий таун! Котедж знаходиться в новому закритому районі...
$ 105 000
($438/м²)
Продам двоповерховий великий будинок у мальовничому місці — с. Забуччя Пропонується до продажу двоповерховий двобудинок (або 2 дуплекса) без внутрішнього...
($1 000/м²)
В продажу дуплекс з ремонтом без меблів, з укомплектованим сан вузлом. Індивідуальне газове опалення Вода центральна Каналізація скептик. Сусідній дуплекс...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom