$ 275 000
($1 186/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Затишний двоповерховий будинок Будинок знаходиться У Білогородці, вул. Чорнобильська Загальна площа будинку 191,3 м.кв. Ділянка 15 соток та якісно рівна...
$ 205 000
($1 709/м²)
Буча, вул.Котляревського, 39 КМ Comfort Place Одноповерховий будинок з ремонтом 120 м2 5 сот 3 кімнати + простора кухня-вітальня 2...
$ 270 000
($2 077/м²)
будинок з якісним ремонтом, укомплектований меблями і технікою. Лісова Буча, вул. Грибоєдова, Будинок 2 поверхи 130м2 + балкон і тераси...
$ 199 000
($1 207/м²)
Продаж енергоефективного будинку в Бучі двоповерховий будинок площею 165 м² 4 кімнати. На унікальній ділянці 7,5 соток навпроти парку ...
$ 125 000
($1 078/м²)
Таунхаус у Бучі з терасою на даху та власним виходом у парк Пропонується сучасний таунхаус у затишному районі Бучі. Ідеальний...
$ 118 000
($984/м²)
Продам одноповерховий будинок в Бучі. Престижний район Загальна площа 110 м2 3 спальні, 2 санвузла, кухня-вітальня з виходом на літню...
$ 780 000
($1 950/м²)
• Сучасний будинок з авторським ландшафтним дизайном у Гореничах - простір гармонії, комфорту та стилю для вашої родини! • Локація:...
$ 85 000
($945/м²)
Таунхаус знаходиться в неймовірній локації. Через дорогу парк Незнайко, поруч вся необхідна інфраструктура. Зручна транспортна розв'язка, поруч дві зупинки громадського...
$ 150 000
($1 364/м²)
Площа будинку 110 кв.м. 2 повноцінних поверхи. З великою вітальнею та чотирма кімнатами! Ділянка 2 сотки. Закрита територія, відеонагляд, –...
$ 90 000
($667/м²)
Продається таунхаус, вул. Ніжинська Без комісії для покупця! Просторий 3-поверховий таунхаус площею 135 м² на власній ділянці 1 сотка. Будинок...
$ 103 000
($896/м²)
Ексклюзив! Без комісії для покупця!!! Продається земельна ділянка 18 соток, на якій стоїть надійний 2 х поверховий будинок загальною площею...
($962/м²)
В продажу дуплекс з ремонтом без меблів, з укомплектованим сан вузлом. Індивідуальне газове опалення Вода центральна Каналізація скептик. Сусідній дуплекс...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom