$ 75 000
($1 000/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
В таунхаусі облаштований благоустрій території, затишні задні дворики, подвір'я викладене бруківкою, зручний заїзд. Поруч сусіди забудовані. Таунхаус введений в експлуатацію...
$ 135 000
($1 080/м²)
Продам будинок у Ворзелі Швидкий виїзд на Ірпінь, Бучі, Київ В будинку дуже гарне наповнення - піщано-цементна штукатурка, лазерна стяжка...
($1 250/м²)
Продаж таунхаусу 60м2 з ремонтом у Білогородці. БЕЗ КОМІСІЇ!!! Вартість: 75 000 $ + 2 000 $ + податки, введений...
$ 890 000
($2 487/м²)
Пори року в маєтку на Обсерваторній в Лісниках. Літо. Як воно відчувається? Запахом ялинки, що росте у дворі, і трави...
$ 230 000
($2 054/м²)
Стильний дуплекс з авторським ремонтом у Гатному Пропонується сучасний двоповерховий дуплекс, створений для комфортного життя без компромісів. Будинок поєднує в...
$ 145 000
($853/м²)
Дуплекс, 2 поверхи + мансарда, площею 130 м2 + 2 тераси по 21 м2 кожна, разом 170 м2 Вже зроблено...
$ 105 000
($1 165/м²)
Продаж дуплексу біля парку Дубки Загальна площа 90 м2+мансарда 35 м2 Ділянка 1, 9 сотки Має чотири кімнати, два санвузли...
$ 84 750
($750/м²)
Купуйте будинок в котеджному містечку! В будинку зроблений частковий ремонт: лазерна стяжка підлоги, штукатурка. Індивідуальне газове опалення. Котеджне містечко знаходиться...
$ 130 000
($1 084/м²)
Загальна площа 120м2 1 поверх - кухня-студія, санвузол. 2 поверх - 2 кімнати та санвузол. 3 поверх - кабінет, дитяча...
$ 85 000
($709/м²)
Просторий і сучасний дуплекс у мальовничій Лісовій Бучі— ідеальний варіант для родини, яка цінує комфорт, якість і затишок поруч із...
$ 110 000
($1 100/м²)
Продам дуплекс в центрі міста! Площа 100м2 та мансарда 45м2 Площа ділянки 1.75 Технологія будівництва - Керамоблок - утеплення пінопласт...
$ 651 200
($3 700/м²)
#RR916 Отримуй більше, ніж можливе Ми відібрали 9 ключових елементів, щоб створити місце, де продумана кожна деталь. Все найкраще —...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom