$ 15 000
($231/м²)
Площа загальна:
Продаж готового бізнесу. Нещодавно зроблений ремонт. м.Буча, ЖК "Idilika" вул.Івана Кожедуба, 8-А. Площа: 65м2 Заведено 7 кВт електрики. приміщення в...
$ 49 000
($1 225/м²)
Комерційне приміщення (напівцоколь, вхід з вулиці) Буча, вул. Івана Кожедуба,8а ЖК Іділіка 40м2 Зроблена розводка електрики, штукатурка, тепла підлога, плитка...
$ 85 500
($920/м²)
Фасадне комерційне приміщення, фасад, повноцінний 1-й поверх ЖК Авіатор 1 Гостомель Вул. Мисливська 93м2 Стяжка, частково штукатурка, 15кВт електрика...
$ 6 320
($1 437/м²)
Продається комора з ремонтом в ЖК Центральний Преміум, в 1 черзі, 1 секція на 8 поверсі. В коморі зроблений ремонт...
$ 12 000
($706/м²)
БЕЗ КОМІСІї! Ірпінь вул. Літературна (Чехова), 6в Центральний парк Продам складське приміщення з ремонтом Площа 17м2 Поверх цоколь з 5...
$ 120 000
($1 264/м²)
Продаж комерційного приміщення з ремонтом – 94,1 м², вул. Університетська 2/1 Пропонується приміщення на 1 поверсі (над цоколем) з готовим...
$ 33 000
($786/м²)
Комерційне приміщення на продаж — чудовий варіант для власного бізнесу або інвестицій. Зручне розташування, окремий вхід, фасадні вікна, можливість розміщення...
$ 130 000
($1 300/м²)
Продам. З ОРЕНДАРЯМИ. Комерційне Приміщення. Ірпінь, вул. Кірічіка. Площа 100 м2. Якісний ремонт. Фасадне, бокове, перший поверх. Є два входи...
$ 212 500
($840/м²)
Продаж просторого комерційного приміщення ЖК Сіті Парк. Під будь який вид діяльності. Вул. Університетська 3/9 ( супер локація ), розташоване...
$ 118 880
($753/м²)
Продаж комерційних приміщень Три окремих 51.8 м2/53.4 м2/53.3 м2 Ірпінь, ЖК Прованс 2 Без ремонту Напів цокольний поверх Потужність 16...
$ 109 000
($1 387/м²)
Центральний парк - найкраща локація міста. Високий перший поверх - сусідні приміщення майже всі зайняті. Комерційне приміщення вільного призначення...
$ 41 000
($1 390/м²)
Продаж комерційного приміщення, м Ірпінь, вул Університетська 2-Л. Поруч Центральний парк та зручна локація для ведення бізнесу та розширення своїх...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom