$ 18 990
($312/м²)
Площа загальна:
Терміновий продаж комерційного приміщення загальною площею 61 м2 під склад, фотостудію та інший вид бізнесу в Ірпені за адресою вул...
$ 241 500
($350/м²)
Продаж нежитлового фасадного приміщення в місті Ірпінь, що розташоване в цокольному поверсі ЖК Карат по вул. Університетська. Навпроти Центральний парк...
$ 65 500
($1 446/м²)
Пропонується до продажу готове комерційне приміщення у житловому комплексі Cherry Town — чудова можливість відкрити власний бізнес у локації з...
$ 98 000
($1 011/м²)
Продам комерційне приміщення в Софіївській Борщагівці в ЖК Софія по вулиці Миру 7 , з готовим бізнесом. Приміщення знаходиться в...
$ 226 800
($700/м²)
Продаж складського приміщення Продається складське приміщення в Бучанському районі, село Святопетрівське, загальною площею 324 квадратних метри. Фундаменти: - монолітні стакани...
$ 11 000
($416/м²)
Продаж приміщення в житловому будинку. м. Буча, ЖК Міленіум Сіті, вул. Кожедуба. Рік побудови 2015 Окремий вхід. Площа 26,5 кв...
$ 464 700
($689/м²)
Продаж нової складської будівлі , с. Святопетрівське, 7 км від кільцевої дороги. Площа 675 м.кв. Земля у власності 10 соток...
$ 85 560
($920/м²)
Фасадне комерційне приміщення, фасад, повноцінний 1-й поверх ЖК Авіатор 1 Гостомель Вул. Мисливська Підійде під любий вид бізнесу. Великі фасадні...
$ 230 000
($1 150/м²)
Продаж комерційного приміщення в с.Ворзель, площею 200м2. Другий поверх двоповерхового будинку з окремим входом. Світло заведене - 25кВт, є можливість...
$ 67 200
($1 600/м²)
Продаж комерційного приміщення в Ірпені | ЖК Лемонграс Фасадне цокольне приміщення з ремонтом у сучасному житловому комплексі. Локація: Ірпінь, ЖК...
$ 53 500
($991/м²)
У продажу — новий офіс-студія в Ірпені, вул. Виговського (“Суворова”), 1-Т, офіс 72. Сучасний, світлий простір площею 54 м², створений...
$ 40 000
($953/м²)
Пропонуємо унікальну можливість придбати комерційне приміщення у вигідній локації,вул.Єрощенка. Це ідеальне місце для офісу, салону краси,розвиваючих курсів. Вигідне розташування, спокійний...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom