$ 19 500
($938/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У продажу виділена блоком кімната в комунальній квартирі, в центрі, поруч з Новим ринком. Кімната 20,8 кв.м, в якій є...
($1 300/м²)
У продажу квартира-студія в історичній частині міста, по вулиці Базарній. Квартира знаходиться поблизу парку Шевченка, моря. Всі визначні пам'ятки міста...
$ 17 000
($850/м²)
Самостійна квартира на Польському спуску в центрі Одеси — найнижча ціна на ринку серед самостійних квартир, 20 м², меблі та...
$ 13 000
($993/м²)
На продаж самостійна квартира 13,1 кв.м, в центрі міста, поруч з вокзалом. Квартира потребує капітального ремонту і реконструкції. Свій двір...
($765/м²)
Кімната у комунальній квартирі в центрі Одеси. Кімната правильного планування розташована на третьому поверсі. Відмінний варіант як для життя, так...
$ 18 000
($900/м²)
Ідеальне місце під оренду або для тих, хто любить центр! Додаткових вкладень не потрібно. Меблі при необхідності можуть залишитися. Будинок...
$ 10 000
($295/м²)
Перспективна квартира зі своїм палісадником у центрі міста! Пропонується на продаж квартира на землі під реконструкцію. Аналог приватного будинку. Є...
($603/м²)
Пропонується однокімнатна квартира на Молдованці, по вулиці Лазарєва. Квартира дворова. Кімната 14 м2, кухня 12м2, санвузол суміщений, металопластикові вікна. У...
$ 19 000
($927/м²)
У продажу 1 кімнатна квартира в історичній частині Одеси. Зручний другий поверх, триповерховий будинок. Високі стелі 3,8 метри. Просторий санвузол...
$ 15 000
($883/м²)
Продаж однокімнатної квартири в центрі міста на вул. Мечникова/Градоначальницька. Квартира знаходиться на другому поверсі двоповерхової будівлі. У квартирі все збито...
$ 20 000
($1 000/м²)
Шукаєте ідеальне місце для життя чи прибуткового інвестування? Пропонуємо вашій увазі затишну однокімнатну квартиру після капітального ремонту, що ідеально підходить...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom