$ 27 000
($628/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира на вул. Академічна/4 станція Фонтану. Будинок розташований в одному з найкращих районів міста, навпроти найбільшого...
$ 83 000
($1 061/м²)
Продається затишна 3х кімн. квартира в Приморському районі Одеси - всього 5 хвилин пішки до Парку Перемоги. 78 м² чистого...
$ 50 000
($1 112/м²)
Продам 1-кімнатну квартиру в цегляному будинку на Піонерській / Юр. Академія з автономним опаленням (дахова котельня). Загальна площа 45 кв.м....
$ 120 000
($1 644/м²)
Продається 3-кімнатна квартира в Приморському районі навпроти парку Перемоги. Будинок 2003 року спорудження цегляний спецпроект, розташований на перетині вулиць Академічна...
МОРСЬКА РЕЗИДЕНЦІЯ
$ 62 200
($943/м²)
ЖК Морська Резиденція знаходиться в Аркадії (вул.Академічна). 2-кімнатна квартира на 11 поверсі. Двостороння. Дві окремі кімнати. усіма районами міста. На...
$ 39 000
($591/м²)
Продається двокімнатна квартира в будинку, що будується в Аркадії на вулиці Педагогічній. Загальна площа 66 м2. Відмінне розташування. Будівництво будинку...
$ 35 000
($975/м²)
Власні апартаменти в оточенні інфраструктури, що склалася, при цьому в мальовничій частині Французького бульвару біля моря - еталон стилю життя...
$ 71 000
($1 127/м²)
Пропонується у продаж 3-кімнатна квартира в цегляному спец.проекті навпроти юридичної академії. Квартира 2х стороння, розташована на комфортному 3м поверсі. У...
$ 60 000
($924/м²)
Двокімнатна квартира в апарт-комплексі "Морська резиденція". Комфортне планування для життя: дві окремі кімнати та кухня. Квартира знаходиться на 19-му поверсі...
$ 82 500
($814/м²)
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира в ЖК "Морська Резиденція". Стан від забудовників, що дозволить втілити в життя ваші творчі рішення...
$ 32 900
($917/м²)
Пропонується до продажу 1-кімнатна студійна квартира у будинку люкс-класу «Морська резиденція» в районі вулиць Академічної, Французького бульвару та Курортного провулка...
$ 61 000
($1 298/м²)
Дуже теплий будинок. Сучасний ремонт, світла квартира. Кімнати квадратної форми. Є місткагардеробна - 4м.кв Замінено всі комунікації та проводка. Перед...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom