$ 9 000
($515/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Чудова можливість придбати затишну кімнату в мальовничому районі селища Котовського! Продається простора кімната площею 17,5 кв.м, розташована на середньому поверсі...
$ 7 300
($406/м²)
Представляємо вам унікальну пропозицію - кімната в цегляному будинку на 6-му поверсі 9-го будинку в Одесі, на вулиці Жоліо-Кюрі. Це...
$ 10 000
($556/м²)
Пропонується світла кімната в комунальній квартирі з чудовим розташуванням, в Лузанівці, в пішій доступності від моря! Кімната з косметичним ремонтом...
$ 8 500
($567/м²)
Рідкісна пропозиція - кімната в трикімнатній квартирі по вул. Ак. Заболотного. Кімната після ремонту, встановлене металопластикове вікно, ламінат. Укомплектована меблями...
$ 7 500
($625/м²)
У продажу кімната з ремонтом на Давида Ойстраха! Теплий цегляний будинок. Косметичний ремонт. Світла, затишна кімната, вікна МТП. Є своє...
($500/м²)
У продажу кімната в комуні 18 кв.м із капітальним ремонтом на Затонського! 3 поверх 9 поверхового цегляного будинку Світла, простора...
$ 7 000
($778/м²)
Продам кімнату в п'яти кімнатній квартирі на вулиці Добровольського. Кімната світла, металопластикове скління, балкон, санвузол роздільний фанерований плиткою, бойлер. Своє...
($430/м²)
Продається простора кімната в цегляному будинку на вул. Жоліо Кюрі (Д. Ойстраха). Хороший житловий стан. У кімнаті металопластикове скління, встановлений...
$ 7 200
($576/м²)
Представляємо вашій увазі затишну кімнату в поселенні Котовського в Одесі. Цей район прекрасно підходить як для проживання, так і для...
$ 10 500
($600/м²)
Пропонується до продажу доглянута кімната в комуні в житловому стані! Теплий цегляний будинок. Своя кухня, а також місце на спільній...
$ 12 500
($432/м²)
1 кімнатна квартира в цегляному будинку на Затонського. Квартира у житловому стані, встановлені металопластикові вікна. Кухня та санвузол розташована через...
$ 13 000
($1 024/м²)
Кімната в комунальній квартирі на вулиці Капітана Кузнєцова. Зручний другий поверх. Ремонт зроблений у світлих тонах, залишається меблі та техніка...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom