"MODERN"
$ 40 000
($1 213/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
У продажу студія з дідом на Морі на 7 ст. Фонтанській дорозі у новому будинку ЖК Модерн. З вікон відкривається...
ITOWN (АЙТАУН)
$ 86 000
($1 819/м²)
Квартира, в яку можна заїхати одразу після угоди. Продається стильна квартира 47,3 м² в центрі Одеси на Софіївській - в...
$ 19 500
($938/м²)
У продажу виділена блоком кімната в комунальній квартирі, в центрі, поруч з Новим ринком. Кімната 20,8 кв.м, в якій є...
ЕЛЛАДА
$ 58 500
($1 352/м²)
Залишиться вид моря! Відкритий балкон! Надійний забудовник Гефест. Ціна нижча ніж у забудовника! 1 кімнатна квартира вільного планування в Аркадії...
KANDINSKIY
$ 107 390
($2 031/м²)
Квартира біля моря в найкращому районі міста на Французькому бульварі. Резиденція KANDINSKY – це особливий будинок в Одесі! Поєднання стильної...
$ 59 000
($1 415/м²)
ШІСТЬДЕСЯТ П`ЯТА ПЕРЛИНА
$ 52 000
($1 239/м²)
1-кімнатна квартира в новому житловому комплексі 65 Перлина в Kadorr City на вулиці Краснова. Цей житловий комплекс не просто місце...
АТМОСФЕРА
$ 78 500
($2 617/м²)
Продається однокімнатна квартира-студія в ЖК Атмосфера! Готова квартира з дизайнерським ремонтом у престижній Аркадії – заїжджайте та живіть без додаткових...
Чотири сезони
$ 95 000
($2 318/м²)
У продаж однокімнатна квартира в ЖК Чотири сезони. Квартира-студія з панорамним склінням. У квартирі зроблено ремонт із стилю лофт. Повна...
$ 98 000
($2 178/м²)
Відмінна пропозиція в ЖК «Атмосфера» - сучасна квартира в першій лінії від моря для тих, хто цінує комфорт, престиж та...
$ 45 000
($1 547/м²)
Продаж офісного приміщення в престижному районі - кут вул. Ланжеронівської та Катерининської. Приміщення на подвір'ї, окремий вхід, в оточенні інших...
ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА ПЕРЛИНА
$ 70 000
($1 591/м²)
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК 34 Перлина на вулиці Басейна. Квартира з євроремонтом та повністю укомплектована меблями та технікою від...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною