$ 7 000
($539/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Продам кімнату на вул. Балківська. Відмінна пропозиція для стартового житла або під оренду. Комунальна квартира малонаселена - лише три сусіди...
$ 13 000
($520/м²)
Компактна квартира в районі 7-ї Пересипської. Квартира у відмінному стані, встановлені металопластикові вікна. Укомплектована всіма необхідними меблями та технікою. На...
$ 8 000
($646/м²)
У продажу кімната для тих, кому важливий комфорт та оточення. Це не просто комунальна квартира, а місце з особливою атмосферою...
$ 9 000
($515/м²)
Чудова можливість придбати затишну кімнату в мальовничому районі селища Котовського! Продається простора кімната площею 17,5 кв.м, розташована на середньому поверсі...
$ 10 500
($600/м²)
Компактна квартира за доступною ціною! Продаж квартири на вул. Чорноморське козацтво — за ціною кімнати. Житловий стан, є свій санвузол...
$ 10 000
($556/м²)
Пропонується світла кімната в комунальній квартирі з чудовим розташуванням, в Лузанівці, в пішій доступності від моря! Кімната з косметичним ремонтом...
$ 15 900
($317/м²)
Простора трикімнатна квартира квартира в місті. Слободка / район Цегляного заводу. Потрібен ремонт, встановлення індивідуального опалення(пожильці будинку встановили АГВ) Основні...
$ 7 300
($406/м²)
Представляємо вам унікальну пропозицію - кімната в цегляному будинку на 6-му поверсі 9-го будинку в Одесі, на вулиці Жоліо-Кюрі. Це...
$ 8 500
($567/м²)
Рідкісна пропозиція - кімната в трикімнатній квартирі по вул. Ак. Заболотного. Кімната після ремонту, встановлене металопластикове вікно, ламінат. Укомплектована меблями...
$ 5 800
($359/м²)
Простора кімната в Лузанівці з гарним видом на лиман! Вигідна пропозиція для життя чи здавання в оренду. Кімната у хорошому...
($500/м²)
У продажу кімната в комуні 18 кв.м із капітальним ремонтом на Затонського! 3 поверх 9 поверхового цегляного будинку Світла, простора...
$ 10 200
($479/м²)
2 кімнати у комуні. Кімнати роздільні. Будинок навпроти дитячої лікарні. Вся комуна чиста, сусіди майже не мешкають. Кухня загальна, чиста...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom