$ 50 000
($828/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Простора 3 кімнатна квартира на вулиці Генерала Бочарова. Затребуване планування – чеський проект. Три готельні кімнати, простора кухня, окремий санвузол...
$ 48 000
($750/м²)
Пропонується до продажу трикімнатна квартира по вулиці Бочарова. Один із найкращих проектів. Кімнати роздільні, просторий коридор, суміщений та фанерований санвузол...
$ 38 000
($809/м²)
Аналогів цієї квартири на вулиці Бочарова просто не існує. Це єдиний варіант у даному радіусі, який поєднує в собі бездоганний...
($958/м²)
1-кімнатна квартира з ремонтом на вулиці Бочарова. Відмінна пропозиція для життя чи під орендний бізнес. Можливий продаж за програмою є-виновлення...
$ 35 500
($826/м²)
Простора та стильна квартира в селищі Котовського, побудована за сучасними стандартами "стільникового проекту", чекає на свого нового власника! З площею...
SUN CITY
($996/м²)
Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира в одному з найбільш популярних житлових комплексів - ЖК "Сан Сіті". Це будинок для...
$ 52 000
($894/м²)
Пропонується до продажу двокімнатна квартира в новому будинку з червоної цегли на Бочарова. Загальна площа 58 кв.м., роздільне планування, простора...
$ 45 000
($577/м²)
Чудова чотирикімнатна квартира в Одесі! Унікальна пропозиція для тих, хто цінує комфорт та зручність. Розташована на вулиці Бочарова, у популярному...
$ 87 780
($1 100/м²)
ЖК Сан Сіті - це ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт, стиль та зручність. Комплекс знаходиться на вулиці Бочарова...
$ 74 100
($1 166/м²)
$ 37 000
($611/м²)
Без аналогів у цьому районі! Готовий фасадний салон із обладнанням. Пропонується до продажу повністю готове приміщення під салон або будь-який...
$ 56 650
ЖК Сан Сити - це ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт, стиль і зручність. Висока якість будівництва, закритий і...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom