$ 18 000
($474/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
В ексклюзивному продажу повноцінна однокімнатна квартира в гуртожитку в Олександрівці, передмістя Чорноморська. Будинок на березі зарибленого озера, влітку прекрасний відпочинок...
$ 142 000
($1 101/м²)
Шикарна квартира – апартаменти з видом на море. Загальна площа 129 кв. м. У квартирі 2 спальні з вбиральнями, кухня...
$ 450 000
($3 147/м²)
Яхт-клуб "Совіньйон" розташований в рекреаційній курортній зоні елітного комплексу "Совіньйон". Це унікальний проект для аматорів яхтингу. Апартаменти в Sovinyon Yacht...
$ 139 100
($1 300/м²)
Чудова квартира - апартаменти з видом на море. Загальна площа 107 кв. м. У квартирі 2 спальні з гардеробними, кухня...
URBAN MARKET (УРБАН МАРКЕТ)
$ 39 281
($1 016/м²)
Urban Market - це єдиний проект в Одесі за унікальністю архітектури та функціональним наповненням. Мультирівневе проектування дозволяє об'єднати на одній...
$ 20 000
($622/м²)
Новий малоквартирний будинок, зі своєю прибудинковою територією для відпочинку та паркувальними місцями с. Малодолинське.Будинок зданий в експлуатацію, кожна квартира виділена...
$ 132 600
($1 288/м²)
Шикарна квартира – апартаменти з видом на море. Загальна площа 103 кв. м. У квартирі 3 спальні, кухня - їдальня...
Лондон
$ 40 000
($726/м²)
До продажу пропонується однокімнатна квартира в ЖК Лондон. Стан після будівельників, залиті теплі водяні підлоги. У квартирі зручне планування, кухня-їдальня...
$ 141 700
Чудова квартира - апартаменти з видом на море. Загальна площа 109 кв. м. У квартирі 2 спальні з гардеробними, кухня...
Розенталь
$ 23 800
($633/м²)
Вигідна пропозиція! 663 $ - 1 м.кв. 1кімнатна квартира з великою заскленою панорамною лоджією 8 м.кв.! Правильне планування квартири. Окрема...
ARTVILLE
$ 30 000
($910/м²)
Пропонується до продажу повноцінна 1-кімнатна квартира в житловому містечку Артвіль на 7 км Овідіопольської дороги. Квартиру можна купити в розтермінування...
$ 85 000
($924/м²)
До продажу пропонується трикімнатна квартира в Совіньйоні, в п'ятиповерховому будинку. Розташована на першому поверсі. Фасад утеплений з усіх боків. Три...
Показати ще
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom