Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
Розенталь
$ 45 000
($1 072/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Найкраща цінова пропозиція на 1-но кімнатна квартира в ЖК Розенталь Іллічівська дор / вул. Новосілов. Квартира правильного планування з просторими...
$ 39 500
($988/м²)
1-но кімнатна квартира в ЖК Розенталь вул. Будівельна - Іллічівська дор / вул. Новосілов. Квартира правильного планування з кімнатою та...
$ 52 000
($1 000/м²)
1-но кімнатна квартира покращеного планування в ЖК Розенталь Іллічівська дор / вул. Новосілов. Квартира правильного планування з кімнатою та кухнею-вітальнею...
$ 41 000
($977/м²)
Найкраща цінова пропозиція на 1-но кімнатна квартира в ЖК Розенталь вул.Будівельників - Іллічівська дор. / вул. Квартира правильного планування з...
$ 115 100
($1 118/м²)
Поверхів:
Площа ділянки:
Двоповерховий таунхаус - 103 квадратних метри - житловий район Райдужний. Сучасний таунхаусний комплекс із закритим двором, приватним басейном і двома...
$ 40 000
($8 000/сот)
Ширина під'їзда:
Довжина фасаду:
Площа дільниці:
Продається ділянка 5 соток в Лиманці. Розміри ділянки 20 х 25 . Ділянка рівна, знаходиться на асфальтовій вулиці, комунікації вздовж...
$ 145 000
($1 075/м²)
Продається новий сучасний будинок на стадії будівництва з продуманим та функціональним плануванням. За проектом: 1 поверх - кухня-вітальня, сан. вузел...
$ 20 000
($996/м²)
Площа корисна:
Продається комерційне приміщення з фасадом на Проспекті Свободи в Чорноморці. Є індивідуальний вхід. На даний момент діючий салон краси. Приміщення...
$ 750 000
($3 750/м²)
Пропонується до продажу сучасний та стильний будинок в одному з найпопулярніших районів - ЖМ Совіньйон. Загальна площа будинку 200 кв.м...
$ 100 000
($577/м²)
Просторий будинок за ціною квартири! Двоповерховий дуплекс у Царському селі. Загальна площа 173.4 кв.м., 5 спалень. Закрита територія. Матеріал будівництва...
$ 75 000
($469/м²)
У продажу ділянка в Царському селі, з коробкою будинку 160 м2, два поверхи. Сама ділянка 8 соток. Правильної форми. Вода...
$ 175 000
($807/м²)
Будинок вашої мрії у Совіньйоні! 2 поверхи, 217 кв.м., міцний фундамент та новий дах. Ділянка 6 соток правильної форми –...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom