Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 29 000
($7 250/сот)
Площа дільниці:
Пропонується до продажу земельна ділянка в Чорноморці, на Золотій Гірці. 4 сотки землі, є заїзд для автомобіля з центральної вулиці...
$ 250 000
Ділянка 0,25 га, розташована на території району, що інтенсивно забудовується по пр.М.Жукова. Рівний, правильної форми, вільний від забудов. Під'їзд із...
$ 120 000
($924/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Продається готовий бізнес у Червому Хуторі, фасадне приміщення на одній із центральних вулиць. Поруч ЖК Лондон та інші багатоповерхівки, густонаселений...
$ 370 000
($1 948/м²)
Площа ділянки:
Прекрасний будинок в закритому кооперативі, що охороняється, біля моря є ідеальним поєднанням комфорту, стилю і зручності. Тут ви знайдете все...
$ 350 000
($1 030/м²)
Продам просторий 3х поверховий будинок в Центрі Дачі Ковалевського Царське Село-1 340 метрів загальної площі-будинок у якому щасливо прожила велика...
$ 210 000
($784/м²)
Продається будинок в елітному котеджному містечку Совіньйон-1 з цілодобовою охороною. Будинок 268 кв.м. побудовано з розової силікатної цегли, розташований на...
$ 199 000
($438/м²)
Великий двоповерховий будинок загальна площа якого 455 м2, на 10 сотках земельної ділянки с.Чорноморка 2. Ремонт на першому поверсі, стіни...
$ 32 000
($8 000/сот)
Ширина під'їзда:
Довжина фасаду:
Кутова ділянка 4 сотки на в'їзді до села Лиманка (арка) з боку Іллічівської траси. Другий від дороги, прямокутної форми, межує...
$ 360 000
($12 000/сот)
Продам ділянку на 10 масиві - поруч Кадор, Маршал Сіті, Царське село. Правильна форма, 30 соток. Ділянка чудово підійде для...
$ 550 000
($1 930/м²)
Котеджне селище "Совіньйон-1", вул. Світанку – друга вулиця від моря. Добротний хазяйський будинок нової будівлі з кримського черепашника. Дорогий капітальний...
$ 399 000
($978/м²)
Трьохрівневий будинок в Совінйоне, проект Гольфстрім. Загальна площа 408 кв. м. На першому поверсі: вестибюль, коридор, хол, кабінет, вітальня, кухня...
$ 139 100
($1 300/м²)
Поверх/Поверховість:
Чудова квартира - апартаменти з видом на море. Загальна площа 107 кв. м. У квартирі 2 спальні з гардеробними, кухня...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom