Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 7 500
($569/сот)
Ширина під'їзда:
Довжина фасаду:
Площа дільниці:
Продам ділянку в с. Світле, по вулиці Пісочна. Ділянка правильної форми, кутова, сусідня вулиця активно забудовується. Світло вздовж ділянки...
$ 15 000
($500/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Дача зимового типу з ремонтом, утеплена фасадом, пічне опалення, газ балонний, 2 кімнати, простора кухня, МПО вікна, душ кабіна, водопровід...
$ 17 000
($284/м²)
Капітальний міцний будинок у с. Світле на дачах. Будинок побудований з дерева та обшитий утеплювачем. Відмінне розташування дозволить Вам легко...
$ 10 500
($1 050/сот)
Пропонується до продажу земельна ділянка в селі Світле.Держ Акт під будівництво житлового будинку. Ділянка трьох сторонній. Електрика, газопровід і водопровід...
($215/м²)
Пропонується до продажу ділянку на дачах у селі Світле. Є невеликий літній будинок. Відмінне розташування ділянки дозволить Вам з максимальною...
$ 3 000
($429/сот)
Продам ділянку в селі Світле (5км від селища Котовського). Нова вулиця в селі. 7 соток, правильної форми, ширина фасаду...
($1 509/сот)
Пропонується до продажу ділянку у селі Світлом. Нова нарізка. Перспективний район, що у найближчому передмісті Одеси. Ділянка правильної форми близько...
$ 14 500
($290/м²)
Продається будинок на дачах у с.Світле. У будинку дві кімнати, є санвузол. Будинок підготовлений для обробки, встановлені пластикові вікна, нові...
$ 13 000
($217/м²)
Пропонуємо до вашої уваги будинок у селі Світле на Нових дачах, по вулиці Суничній. Розташований на забудованій вулиці, за 15...
$ 5 500
($786/сот)
Пропонується до продажу ділянка розташована в селі Світле. Перспективний район, що розвивається, в межах села. Ділянка правильної прямокутної форми, фасад...
Пропонується до продажу земельна ділянка в селі Світле.Держ Акт під будівництво житлового будинку. Ділянка двостороння. Електрика, газопровід і водопровід проведено...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom