Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 3 500
($584/сот)
Площа дільниці:
Пропонується до продажу земельна ділянка в Світлому. Відмінна ділянка на перспективу, правильної форми. Вода заведена, світло і газ по фасаду...
($500/сот)
Ширина під'їзда:
Довжина фасаду:
Продам ділянку в с. Світле! 7 соток землі. Нова нарізка. Держакт. Асфальтований під'їзд. Ділянка правильної форми. Цільове призначення земельної ділянки...
$ 3 000
Пропонується до продажу ділянку в Світлому. Ділянка правильної форми, 6 соток. Всі комунікації поруч. Прекрастное місце для строительсва дачі Вашої...
$ 7 500
($250/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Пропонується до продажу ділянку 6 соток у Світлому. Ділянка з кадастровими номером, рівна і обгороджена парканом. Заведено електроенергію, є колодязь...
($300/м²)
Пропонується до продажу ділянку 6 соток у Світлому. Ділянка з кадастровим номером, рівна і обгороджена парканом. Заведено електроенергію, є колодязь...
$ 15 000
($215/м²)
Пропонується до продажу ділянку 12 соток у Світлому. Дві суміжні ділянки з кадастровими номерами, рівні та обгороджені парканом. Заведено електроенергію...
Пропонується до продажу ділянку в селі Світле (Нові дачі), що на вулиці Персиковій. 6 соток, правильна форма. Комунікації проходять кордоном...
$ 7 000
($1 059/сот)
Продам ділянку правильної форми в віддаленій від міської суєти місцевості для цінителів спокою і єднання з природою. Ділянка розташована на...
$ 4 500
($150/м²)
Продаж дачі у Світлом , район Нові дачі ! Розташована на Центральній вулиці! Ділянка правильної форми, 6 соток землі! Будинок...
$ 18 000
($450/м²)
Представляємо вам зимовий будинок у мальовничому селищі Світлому. Це справжній знахідка для тих, хто мріє про власний укритий куточок подалі...
$ 16 500
($550/м²)
Міцний будинок-дача зимового типу в селі. Загальна площа – 30 м2. Будинок з ракушняку, фанерований цеглою. Дві окремі кімнати, кухня...
$ 20 000
($445/м²)
Пропонується до продажу 2 будинки на ділянці у селі Світле на Старих дачах. На ділянці є великий міцний гараж. У...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom